Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 700
Czy kiedykolwiek posłowie debile wezmą się za problem palenia w mieszkaniach i na balkonach?
Serio mam dość wdychania tych oparów z gówna bo debil pode mną zdechnie na raka za 10 lat...
A mam zero możliwości w tym momencie bo oczywiście żadna ustawa tego nie reguluje xD
Ale jak włacze muzykę za głośno to przyjdzie pan bagieta i mi da pouczenie

#papierosy #zalesie #polska #prawo
  • 144
@OCIEBATON: Coś tam przebąkują o jakimś projekcie ustawy:
https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26971994,zakaz-palenia-na-balkonach-podzielil-warszawe-jedne-dzielnice.html

Teoretycznie obecnie można się powołać na immisje oraz na fakt, że balkony to zazwyczaj części wspólne budynków z wyłącznym prawem do korzystania. W mieszkaniach no to raczej nie zakażesz nikomu palić.

Mnie #!$%@? jak sąsiadka smaży czosnek albo wieczorem smaży dziecku naleśniki, i co? ¯\_(ツ)_/¯
@OCIEBATON: A ile razy w normalny sposób porozmawiałeś o tym z sąsiadem? Czasami zadziwiająco łatwo można sprawę rozwiązać, o ile nie wylewa się wiadra pomyj na drugiego człowieka. W moim przypadku podziałało i aż mi się głupio zrobiło, że uprzykrzałam życie miłej sąsiadce jarając na balkonie (w pomieszczeniach nie palę). Przyszła jak człowiek do człowieka, powiedziała co jej leży na wątrobie i zapytała czy w jakiś sposób możemy to po ludzku
@robertx: ktoś cię pod pistoletem trzyma w tym mieszkaniu ze wspólnym kominem wentylacyjnym? Chcesz być "tym sąsiadem", który całe życie ze wszystkimi po kolei walczy?
Ten, bo pali, tamten, bo się głośno rucha, inten, bo gra na waltorni, siamten bo ma psa i tak aż do starości?
Planujesz emeryturę spędzić jako osiedlowy monitoring i przepędzać dzieci z trawnika?
Kup paczkę i zapal jednego, może ci ciśnienie zejdzie. Szybciej się umiera na