Wpis z mikrobloga

Kolejny miesiąc i świeżutkie zestawienie najczęściej ogrywanych gier na konsolach Sony.
Potwierdza się to o czym mówi się od dawna, konsole Sony kupuje się w jednym celu, po to by ogrywać EXY!

Oto lista najczęściej ogrywanych gier, potocznie nazywanych "szeroką paletą gier ekskluzywnych na najwyższym poziomie" - by @M4A1Q123

#xbox iarze tradycyjnie, niech zazdroszczo perełek...

#ps5 #ps4 #playstation
źródło: comment_1623835410qUNzpAQakvg2hJOoKiMo5M.jpg
  • 18
piecze dupa?

@xionze: Oj tak, nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo, przyjacielu.
Nie śpię po nocach kiedy mam świadomość, że ogrywacie ekskluzywnie Fortnajt i Majnkraft ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Irritum: Coś się nie zgadza w przekazie, cały czas czytam na tagach, że Soniarze to bogole a klockarze grzebią w śmieciach w poszukiwaniu opakowań Pringles...
@rbbxx: przecież ludzie nie grają cały czas w gry single czyli w exy tylko sprzedają po przejściu więc to oczywiste, że najczęściej granymi są gry, które mają online :D
@atraxx: Mylisz się przyjacielu, wiele osób (również z tagów Sony) wręcz prosi w wiadomościach prywatnych o comiesięczne zestawienia.

Przy okazji do kolegów s0niarzy, proszę nie zarzucać mi, że mam kogokolwiek na czarnej liście, bo to oczywiste pomówienia...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rbbxx: Sam mam playke tylko dla exow. Kupuje najlepiej do 100zl i sprzedaje czasem z zyskiem.
Wszystkie te tytuły w/w są na kompa u można je w dużej mierze spiracic lub kupić gamepass za 4zl :p

Do grania w takie #!$%@? faktycznie pc/Xbox lepsze
Xdd zapomniałeś o pewnym fakcie, że przez liczbę graczy, fifa to w zasadzie prawie exclusive, gramy w nią głównie dla fut, a tam rynek na xboxie jest beznadziejny, łączę też, matchmaking w fut champions też, a division rivals to dopiero dramat.

A połowę tych gier stanowią gry darmowe xd
@rosikk1: O czym Ty bredzisz? Fifę na xboxie to widziałeś chyba na wystawie w media expert, skoro takie głupoty wypisujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Xboxów poprzedniej generacji sprzedało się 60 milionów a nie 60 sztuk. Rynek w fut jest ogromny, nie ma problemu z matchmakingiem nawet w starych odslonach serii.
Powiedz koledze fanbojowi, że wkręcił Ci bajki…