Wpis z mikrobloga

@kurazjajami: Jak kupisz dobry egzemplarz to warto, nie wiem jaki masz budżet, ale e90 jest jak psów. Szukaj wersji najbardziej doposażonej. Nie będziesz miał problemu ze sprzedażą. Silniki diesla lepsze niż benzynowe chyba ze r6, koszty utrzymania jak każdego innego.
limuzyny


@szkorbutny: koło limuzyny ten model nie stał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kurazjajami: 25k benzyna + gaz, to bym raczej odpuścił e9x

Nic do gazu ani nic z fajnym motorem nie kupisz. Nawet głupi 9-3 2.0T z gazem będzie spoko w tych pieniądzach, a utrzymanie będzie też tańsze
@Storczycki: ciągnie do 8k jak moje 335i? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Klekot jest słyszalny, miałem przyjemność i z dieslami V8 i dźwięk szczególnie na zimnym jest okropny. Zakres obrotów podobnie. Poważniejsze mody to zasadniczo zawsze chmura dymu przy pełnym ogniu. Same wady

Do klepania tras spoko bo mniej pali, ale nie do zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Storczycki: przecież turbobenzyna też ma moment I to w całym zakresie (co innego wolnossaki) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Liczy się moc po przejściu przez skrzynie biegów, na kołach, na danych obrotach

335d mające 600Nm jest wolniejsze od mającego ledwo 400Nm 335i

O połowę więcej niuta, a jedzie wolniej, a ja wiem co to za czary ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spalanie? Głupie dobre opony
@Storczycki: @Atreyu: XD kupować 3 litrowy silnik, samochód o sportowym charakterze i pisać PACZ KOLEGO ILE TO PALI, CIEKAWE CZY TWOJA BENZYNA TAK UMI. 335i mega rozwojowy silnik przy nie aż tak dużym nakładzie pieniędzy, do tego kultura pracy, dzwięk i dostarczyciel czerwonego pola, żaden diesel tego nie da i do tego ten klekot xD
@reakwon: Zlecieli się obrońcy benzynki. Ja nie mówię ze źle, ale r4 benzyny bym nie kupił, ani 320i ani nawet 325i w r6 bo to śmieć. Byle 320d z programem robi to jak chce, co innego 335/340i ale dobry kompromis to 30/35d i tego się trzymam bo nie stać mnie na 25l/100 ;)
@Storczycki: a tam obrońcy, wystarczy się przejechać ( ͡° ͜ʖ ͡°). W 325i to można dostać b30 więc to praktycznie to samo co 330i, chyba tylko N52 można było mieć w wersji b25/b30 i jest nie polecany.
tego się trzymam bo nie stać mnie na 25l/100 ;)


@Storczycki: Mój rekord przy zasadniczo torowym katowaniu to 21l ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale normalna jazda - trasa autostrada to 8-9l. A to prawie 400 koni i 5s do setki. Warto brać diesla dla 2-3l mniej? XD

Wybierając między wolnossakiem (nieważne czy R4 czy R6) klekot ma zaletę taką że ma turbo

Na szczęście w nowych bmw