Wpis z mikrobloga

  • 344
#bnt
#!$%@?ą mnie komentarze tu, na yt i insta typu:

zapłaci 10k to mu się odechce pawianować


Podczas kiedy #banot płaci takie grzywny za każdym razem a p0lak nie jest w stanie ogarnąć takiej kwoty rozumem xD
  • 36
  • Odpowiedz
@zaczalem_cwiczyc: A to nie było z całej działalności YT? Też coś takiego mi się kojarzy, chyba jakoś rok temu to wrzucał. Ale patrząc na to, że to było zebrane w ciągu ~4-5 lat, to ta kwota szału nie robi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Goronco: ale on sobie spokojnie wchodził. Nie wzywał policji i strażaków, więc nie powinien ponosic kosztów ;)

Najgłośniej krzyczą ci, co się nawet nocą boją przejść na czerwonym świetle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@efek: po prostu prawo jest prawo, krzywdy nikomu nie zrobisz leżąc pomiędzy szynami, a jednak pociag sie zatrzyma i policja przyjedzie. Doprowadził do reakcji służb swoim zachowaniem, służby musza reagowac za kazdym razem gdy zagrozone jest zycie i zdrowie ludzkie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ButtHurtAlert: służby tak działały, że zanim strażacy rozłożyli ten swój śmieszny dmuchany materac Banot łaził już po dachu.

Wiadomo, ze służby zareagują, dostanie grzywnę, bo barany mają siedzieć grzecznie i się nie wychylać. Masz być grzeczny. Zawsze.

Radość, że ktoś zapłaci grzywnę, która powędruje do Sasina i jemu podobnych. No radość w chu.
  • Odpowiedz
Radość, że ktoś zapłaci grzywnę, która powędruje do Sasina i jemu podobnych. No radość w chu.


@efek: może jak dostanie po 100k grzywny a prędzej czy później dostanie to się nauczy w końcu normalnie wchodzić na skałki, a zapomniałem tam już nie jest taki cwany i #!$%@? osiąga XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
wszyscy mają chodzić równo. Praca, piwko przed tv i lulu. Podatki na czas zapłacone i pełnia szczęścia :)

Niech łazi po budynkach, chociaż daje mi trochę radości w tym smutnym świecie.
  • Odpowiedz