Wpis z mikrobloga

@Logytaze: o, to nie wiedziałem. Jak wróciłem do gry, to go nie widziałem nigdzie i myślałem ze to pierwszy raz jak Niantic daje. Dziwne w takim razie, że nadal nie ma galariańskiego mr mime'a ¯\_(ツ)_/¯
@bartol_wwa a robiłeś trade już? bardziej sie opłaca, chyba że już te po trade chcesz na cukierki przerobić. Wczoraj na spotlight na slowpoke był 2 x candy za transfer, także przegapiłeś
@Logytaze był wczoraj o 18:00

@mlodzian dlatego zawsze mam bekę że Niantic daję coś płatnego, a potem wrzuca to każdemu. Ja wiem że jest taki sens u nich, bo najpierw zarobią na biletach, a potem na RAID pasach.
Dlatego zawsze czekam aż będzie dostępne dla wszystkich.

Idealny przykład Shiny Gible

Każdy wiedział że od początku Niantic zrobi na niego CD, ale każdy się rzucał by wykluć go Shiny, wydawał na pasy, a
@papaj_21_37: mam konto od 2k16, ale przestałem grać chwile po tym jak kanto albo hoen weszło i raidów żadnych nie było wtedy. Wróciłem jakoś myślę rok temu, także sporo mnie przez ten czas ominęło.
@Jozek1: ja nie klulem jajek na shiny Gibla. Po prostu czekałem aż Niantic mi go da. No i dał ( ͡ ͜ʖ ͡). Oczywiście radość z takiego shiny zerowa, ale to już ich wina.