Wpis z mikrobloga

Czy mam dobierać do przyczepy jakichś ludzi "bo będzie taniej"? xD. Jeszcze jakieś genialne przemyślenia?


@Mmmkurla: Nie, bierzesz tańszą przyczepę dwuosobową, albo bierzesz inne miejsce przeznaczone dla dwóch, a nie czterech osób. Jak chcesz w dwie osoby płacić za miejsce dla czterech osób, to już twój problem.
Jeszcze jakieś przemyślenia?
  • Odpowiedz
To wezmę hotel za granicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mmmkurla: No i luzik.

Pisałem przecież wyżej, że ceny na Helu są wysokie, bo chętnych dużo, a miejsca mało.
Ale jak porównywać to porównywalne, a nie jak inny kolega wyżej dom dla 10 osób na mazurach z domem dla 4 osób we Włoszech. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Pisałem przecież wyżej, że ceny na Helu są wysokie, bo chętnych dużo, a miejsca mało.


@ZygmnuntIgthorn: Mimo naprawdę robackich warunków. I to jest dla mnie właśnie zagadka. Jak widać na moim przykładzie to nie cena odgrywa rolę - tak, pewnie znajdę trochę tańszą przyczepę 2-osobową, ale wolę dopłacić 30% i #!$%@? naprawdę >odpocząć<.
  • Odpowiedz
@altergoha: sprawdzałem ostatnio ceny (jako że coś tam planuję wyjechać, raczej po, a może w trakcie wakacji) i #!$%@?ąc zupełnie już od Grecji, Chorwacji - w krajach takich jak Turcja, Egipt, ZEA, Madera (Portugalia), nawet Wyspy #!$%@? Zielonego Przylądka - można izi od ręki znaleźć tańsze wakacje niż w Polsce. Co więcej, masz w cenie jedzenie picie wszelkie transporty, a nad Bałtykiem #!$%@? będzie Cie kasował 100 pln za jakąś rybe
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: ale tu już nie chodzi o miejscówkę tylko jak ogarniasz taka przyczepę jak ta to pewnie srasz w lesie do dołka i podcierasz się mchem a prysznic bierzesz wtedy kiedy pada
Po prostu cena jest nieadekwatna do warunków jaka ta przyczepa oferuje i nie ważne czy jest to 2 czy 4 osoby serio
A jak 4 to nawet gorzej
  • Odpowiedz
@altergoha: > Za 500-550 zł za dobę macie np. ALL INCLUSIVE na Sycylii, Ibizie, Majorce, w Czarnogórze...

@Mmmkurla: tylko że takie przyczepy to wynajmują głównie ludzie którzy uprawiają sporty wodne. Mój dobry kolega ma taką przyczepę w Jastarnii (chociaż dużo nowszą niż ta z zdjęcia), tam nie jedziesz popiwkować i #!$%@?ć się kiełbas tylko pływasz na kajcie\desce. Plus jest taki że wbijasz się w piankę i lecisz do wody z
  • Odpowiedz
@altergoha: No cóż, widać ktoś za to płaci. U mnie w górach roczny, niezły apartament na 4 osoby kosztuje 300 zeta za dobę. W centrum Swieradowa. Wynajmuje się na pniu. Chyba mam za tanio.
  • Odpowiedz
@altergoha: Ja miałem tak samo. Wyszukiwałem ofert, by wynająć sobie camper. Rozglądałem się głównie za małymi pojazdami, typowo dla 2 osób.
Głównym celem było coś pokroju Marco Polo czy California. Ceny od 400 do 600zł za dobę. Dodatkowo doliczali opłaty za wszystko co mogli.
Koniec końców załatwiłem za 200zł za dobę cały domek w górach :)
  • Odpowiedz