Wpis z mikrobloga

kupiłam mieszkanie prawie rok temu. Podczas zakupu dostala informacje, że mieszkanie będzie do odbioru na przełomie roku 2020/2021, Do tej pory nie otrzymalam mieszkania - jak dziesiątki moich (mam nadzieję) przyszlych sąsiadów. Obecnie Robyg wykręca sie pracami MPWiK, podczas gdy o przeszkodach wiedział, zanim większość ludzi kupiła mieszkania w Etapie I inwestycji Mój Ursus w Wawie. Serdecznie nie polecam tego dewelopera. Obsługa klienta jest fatalna. Nie odpowiadają na maile. Często spotykam sie z sytuacja odrzucania polączeń, podczas telefonowania do BOK. Radzę się trzymać z daleka od tego dewelopera.

#robyg #mojursusetapi #mojursus
  • 5
@JakTamCoTam: ale Robyg to jest szczyt patodeweloperki. Chyba jeszcze żadne osiedle nie było budowane bez problemów, czy dotyczyło to pozwolenia na budowę, uzyskania pozwolenia na użytkowanie czy też jak wspomniała koleżanka Olga niezbędnych uzgodnień lub innym "covidem". Powstała opinia o Robygu, ze to dobra firma do sprzedawania mieszkań, a nie budowania. Marketingowo wyglądają imponująco, ale wciskają ludziom shit. Do tego są bezczelni i kłamią prosto w oczy.

Na osiedlu Praga Arte
@olga-andrzejczak: odezwij się na PW - mam przeboje z Robygiem od listopada 2020, do dzisiaj nie odebrałem mieszkania, pomimo tego, że powinno być gotowe w styczniu 2021.
Wiele nie pomogę, ale szukam ludzi którzy dostali po dupie od robyga - chciałbym uprzykrzyć im trochę życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)