Wpis z mikrobloga

ok xD finalizuje moj wybor. Zestaw topping e30 i l30 + senki hd650. Serio nie da sie bardziej uniwersalnie - jest doskonale mam wrazenie w tym budzecie. Testowalem k712 pro i sundary w tym samym czasie ( sa fajne, scena itd ale #!$%@? powietrza, subasu brak, wokale tez tak sobie i jakies perki wychodza na wierzch strasznie, za wysoko) jak chcecie sluchawki do wszystkiego, nie da sie lepiej niz hd650 w tej cenie chyba posluchacie i jazzu i natalii przybysz i jakiegos edm i klasyki z batmana #sluchawki #audioboners #audio #muzyka #wzmacniacz #zestawaudio #audiovoodoo jaki kabel polecacie
e.....a - ok xD finalizuje moj wybor. Zestaw topping e30 i l30 + senki hd650. Serio n...

źródło: comment_1623941751hJpFo0kQicLnw2w2p8rpUX.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@eternit_nie_wybacza: Kusisz tymi HD650, bo z Sennheiserów styczność miałem tylko z HD540 Refenrece, które świetnie odnajdywały się w muzyce akustycznej, wokalnej i podobnych klimatach. Sundary testowałem i kompletnie mi nie podeszły. Z kolei AKG K712 PRO mam od lat i uważam je za bardzo uniwersalne, a do grania wręcz idealne.
  • Odpowiedz
@ArcyPrzegryw: do grania fakt, ta scena duzo daje w takim cs czy innych. Nie nazwalbym ich jednak uniwersalnymi, moim zdaniem jednak ten brak srednicy serio boli. Niektore utwory maja tak duzo góry ze az mnie to bolalo, przeszkadzalo. Mialem dosyc rowny odsluch na hd650 a na k712 slyszalem za bardzo cykacze i takie perki wysokie. Ok, fajna szczegolowosc ale nie o to chodzilo w sumie przy robieniu muzyki zeby tylko gore
  • Odpowiedz
@ArcyPrzegryw: wiesz co, ja nie jestem specem xD mi sie bardziej podobal ten bas hd650 ale mysle ze przez to ze za nim idzie troche srodka i subbasu - w k712 pro mam wrazenie ze wali tylko basem i to jakies takie bez zycia. Szczegolnie to czuje przy klasyce i jakims gitarowym typu nirvana/metalica/dżem gdzie gra gitara basowa. Najlepsze co mozna zrobic to po prostu zamowic sobie sluchawki z mozliwoscia zwrotu
  • Odpowiedz
@eternit_nie_wybacza: Ja też za speca się nie uważam i tak naprawdę tu głównie chodzi o preferencje słuchacza, więc tak jak napisałeś nic nie zastąpi odsłuchu na żywo. Sundary według recenzji miały być super, a ja się zawiodłem, ale z drugiej strony ciężko w tej branży znaleźć sprzęt ze złymi opiniami. :P
  • Odpowiedz
@eternit_nie_wybacza: Ogólnie HiHiMANy to jakością nie grzeszą. Nie wiem czy przypadkiem wszystkie słuchawki od tych za kilkaset złotych po te za kilka tysi czy nawet kilkanaście korzy nie korzystają z tych samych/podobnych pałąków, widełek itd. AKG póki co znoszą próbę czasu, a mam je już ze 3 lata. Chyba najlepsze wrażenie pod względem jakości wykonania robią Philips Fidelio X2 i Beyerdynamic DT1990 Pro - mowa o modelach, które mam/miałem. Philipsy też
  • Odpowiedz
@eternit_nie_wybacza: W upały to dokanałówki albo Koss Porta Pro lub KSC75. Jak korzystam ze słuchawek pełnowymiarowych to bardzo często zakładam te Philipsy - niby najtańsze, a jakoś pasuje mi ta ich rozrywkowa sygnatura z nieco misiowatym basem. Beyerdynamic są wulkanami energii, oferują świetną dynamikę i szybkość, nadal dają sporo frajdy, a przy tym są bardzo dobre technicznie. Będą na drugim miejscu razem z iBasso SR1, które z kolei grają cieplej, relaksująco
  • Odpowiedz