Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja już chyba tego nie dźwignę.

Praca od 8-16
3x w tyg. trening jako instruktor od 18 do 21
W dni bez treningu zawsze tyle do zrobienia, że i tak robię do 21 (ostatnio np. zrywanie czereśni bo obrodziło albo jakieś zakupy albo #!$%@? wie co).
Weekend? Odkurzanie, mycie podłóg, koszenie trawy, jakieś prace gospodarcze.
Aha no i zabawianie mojej matki, z którą spotkania mnie męczą psychicznie, bo #!$%@? banialuki ale po śmierci ojca muszę jej poświęcić trochę czasu, bo została sama jak palec na świecie (nawet znajomych nie ma bo jest toxic).

I teraz jeszcze sprzedaż na alledrogo. Miała być to praca mojej różowej, bo ona się zwolniła z pracy z powodu mobbingu (wpadła w depresję taką klinicznie stwierdzoną a nagrania z jej pracy wysłałbym osobiście do sądu).

No ale nie do końca bo - wystaw aukcjię, teraz wydrukuj etykiety "bo ja nie wiem jak to się robi" (ja też, nauczyłem się na bieżąco...). No ale ok, może jak wyleczy depresję do końca, to będzie lepiej.

A jeszcze telefony od ludzi, którzy non stop coś chcą. Ale teraz już mniej bo po prostu odmawiam. Nie ze złej woli a z braku czasu,

Za tydzień weekendowy wyjazd na biwak z podopiecznymi z treningów - też wpadnie hajsik ale weekend out. Wziąlem dzień wolnego po powrocie z pracy bo po prostu nie dam rady wrócić w niedzielę i na poniedziałek się zregenerować.

#!$%@? mi to uszami. Marzę o tym by sobotę i niedzielę przeleżeć na kanapie... bez kitu.

A jeszcze nie mam dzieci...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60caf100c75928000a72986d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: miękkie serce - twardy tyłek. Jak nie masz zbyt twardego (brzmi jakbyś przekraczał maksa), to naucz się zdrowego egoizmu. Nic gwałtownie, bo chyba nie chcesz się pokłócić z matką, różową i całym światem, ale zacznij dbać o siebie też, a nie tylko o wszystkich dookoła. Możesz na start wyznaczyć jakiś czas dla siebie i oznajmić to bliskim. Na przykład w soboty do południa masz czas dla siebie. Chcesz leżeć brzuchem