Wpis z mikrobloga

Lewaki: Fronda napisała więcej artykułów o lgbt niż o Jezusie i kościele! Oni tylko szczują na lgbt i się nie modlą!
Też lewaki: Oo obchodzimy pride mounth, wyebiemy wszędzie na grupki tęczowe szmaty aby pokazać jak się tym obchodzimy
Poza tym na tej grupce i tak częściej dyskutują o lgbt niż o religii, a lewactwo nie widzi w tym problemu a we frondzie już widzą. Hipokryzja
W dodatku zostałem wywalony z tej grupy jak wyraziłem sprzeciw ideologii lgbt, wcześniej będąc nazwanym "nazistą" "fałszywym ateistą" xD tak k#rwa bo jak ktos nie popiera lgbt to nie jest ateistą tylko katolikiem, jprdl lewactwo to stan umysłu
#bekazateistow #bekazatoli #bekazateizmu #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazlgbt #homoseksualizm #teczowepaski #fronda #facebook #facebookcontent
Ciemny7 - Lewaki: Fronda napisała więcej artykułów o lgbt niż o Jezusie i kościele! O...

źródło: comment_1623952141T3uxl1vY6qOGOv1KdjJGep.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Magik88: I z rządową propagandą, która bardzo chętnie tę narrację podchwyciła? Nie kojarzę, żeby jakiś poważny człowiek używał tego określenia, a i chyba nikomu na wykopie nie udało się tego uzasadnić, choć były próby xd Raczej się spotykałem z podejściem "nie zgadzam się z tym, a ponadto jest to coś ekspansywnego", no i ewentualnie do tego, gdy już ktoś próbował uzasadniać, "stoi za tym jakaś idea" (sic! xD). Tak że zaryzykuję
  • Odpowiedz
@tak_ze_ten: No nie wiem. Jak dla mnie to nie ideologia sama w sobie, ale tez twierdzenie, że "LGBT to ludzie" jest bzdurne. Środowisko LGBT (nie chodzi mi o wszystkich gejów itp w Polsce of korz) organizuje różne wydarzenia, parady, wykłady, akcje w szkołach, masa akcji propagandowych z dużymi zasięgami, teraz nawet cały miesiąc "dumy". Nie możesz powiedzieć, że to tak spontanicznie wychodzi, że nie ma za tym jakiejś myśli.
Sam nigdy
  • Odpowiedz
ale tez twierdzenie, że "LGBT to ludzie" jest bzdurne


@Magik88: A jak dla mnie właśnie jak najbardziej ludzie. I pisanie po prostu "LGBT", w pejoratywnym tonie, gdy się ma na myśli ogół ruchów LGBT, zawsze znamionowało dla mnie jakiś prymitywizm. Sam widzisz, że piszesz "środowisko LGBT", tak samo można mówić o ruchach LGBT (z tym że to akurat wciąż będzie pewna elipsa czy efeumizm, bo jest tam w domyśle "na rzecz
  • Odpowiedz