Wpis z mikrobloga

@SRzeyamlon: hahaha masz bo widzę że mało wiesz i mało żeś widział haahahah ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty myślisz że każdy piłkarz to gada płynnie w języku kraju w którym gra? Ty masz rozum i godność człowieka :D ale jak nie to zrozum że oni nawet angielskiego nie znają :D
  • Odpowiedz
@Keliopis: w sumie to jest piękne i fajne, naprawdę. Mam zresztą dokładnie to samo. takia magia piłki. Szkoda tylko kiedy te super emocje zmieniają się w łzy rozczarowania ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale może nie tym razem, ech
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mikstolar: są argumenty za ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Momentami źle nie grali, duże posiadanie, podania, kombinacja
Bramki padały po błędach. Sousa popracuje nad koncentracja i chłodna głowa i będzie lepiej
Hiszpania musi, my możemy. Presji zero, tamci grają o uniknięcie blamażu.
Graliśmy w 10 a jak drużyna gra bardzo wymyślnie taktycznie to strata każdego gracza z pola boli

Chce zobaczyć dobry futbol, coś jak z Portugalia
  • Odpowiedz
@Mikstolar: to syndrom sztokholmski, mam taki sam w stosunku do kadry. Po meczu rzucałem wulgaryzmami i mówiłem, że już nigdy nie oglądam tych dziadów, dzisiaj już sobie myślę, że może jakiś remis uda się ugrać. Jutro pewnie stwierdzę przed meczem, że właściwie to czemu mielibyśmy nie wygrać. To przecież tylko Hiszpania xD
  • Odpowiedz
@Mikstolar tak to już z nami, kibicami jest.
Kompletnie nielogiczne podejście ale to chyba właśnie o to w tym wszystkim chodzi.
Piłka ma nam udzielać emocji, a czy będą to emocje negatywne, czy pozytywne to już sprawa drugorzędna.
  • Odpowiedz