Wpis z mikrobloga

@PaaD: no właśnie jestem tego w pewnym stopniu świadomy, a z drugiej strony mam pomysł za milion dolarów. Coś czuję, że skleję prezentacje w ppx i wyślę za darmo do google. Niech przynajmniej służy ludzkości skoro nie dam rady na tym zarobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Stolbilardowy: Jeżeli nie jesteś w stanie nic powiedzieć o produkcie/usłudze, bo to "pomysł do zastrzeżenia sam w sobie" to już bardzo słabo.

Jak wpadniesz na pomysł, który sprawi, że silnik benzynowy będzie miał 10% większą efektywność od najbardziej efektywnego aktualnie istniejącego - wystarczy tyle powiedzieć, nie musisz zdradzać inżynieryjnego rozwiązania problemu.

Wejdź na jakiś poziom abstrakcji (tak jak z tą efektywnością) to przynajmniej dowiesz się, czy ruszać temat dalej, a prawdopodobnie
Nie chcę rozwijać tego samodzielnie, tylko opatentować i sprzedać całość praw.


@Stolbilardowy: Nie uda ci się to z "banalnym pomysłem" na oprogramowanie - nie opatentujesz.

Dla przykładu mam za sobą ochronę znaku towarowego na cały świat, kosztowało naszą firmę to ponad 30 tysięcy CHF w 3 klasach towarowych a i tak nie obejmuje wszystkich krajów.