Wpis z mikrobloga

@jkarnic: Ogólnie to jestem antynatalistą, więc w celu ostatecznego przezwyciężenia cierpienia na całej ziemi najlepiej by było, żeby zakazać rozmnażania wszystkich ludzi.
@TenTypZez: Ta, to lepiej żeby śmiali i z dzieci z homoseksualnymi rodzicami, i z dzieci z domów dziecka. No super, im więcej popychadeł i cierpiących, tym lepiej dla normictwa. Przecież im więcej słabszych, tym więcej okazji do zdobycia respektu. "Ja nie wsadzę temu lamusowi głowy do kibla? Ty,
Ta, to lepiej żeby śmiali i z dzieci z homoseksualnymi rodzicami, i z dzieci z domów dziecka. No super, im więcej popychadeł i cierpiących, tym lepiej dla normictwa. Przecież im więcej słabszych, tym więcej okazji do zdobycia respektu. "Ja nie wsadzę temu lamusowi głowy do kibla? Ty, #!$%@?, patrz na to. E! Frajer! Cho no tu, sprawa jest."


@emotionalCat: Ty tak na serio?
@emotionalCat: I postanawiasz zostać przegranym już na starcie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ty chłopie gadasz. To zamiast ścigać gwałcicieli zrzucajmy winę na kobiety, które nosza zbyt krótkie spódniczki. To że ty może jesteś homofobem nie znaczy że mamy to zaakceptować i nie prowokować tych ludzi xD
@TenTypZez: Ja homofobem? Skąd ci to przyszło do głowy. Wręcz przeciwnie. Homoseksualiści, osoby trans cierpią, są prześladowani. Jakże mógłbym być przeciwko nim. Jestem częścią cierpiących. Jesteśmy mniejszością, w otwartej walce nie mamy szans. Po prostu żyjemy w społeczeństwie.