Wpis z mikrobloga

Gość w sukni ślubnej nie jest nikim specjalnym, bo jest homoseksualista i nie trzeba przed nim klękać


@ciemnienie: no niby tak, ale potem pojdziesz do kosciola i tam nie dokonca

nie kleczy przed facetem w kiecce, tylko w trakcie czytanie słów boga lub w trakcie świętego sakramentu, czyli przejawu siły wyższej (wg chrześcijan).


@ciemnienie: tak i wytlumacz to malemu dziecku.
@ajuto00:tak masz racje pluje nato obrzydliwe pedalstwo ktore wychodzi na ulice i #!$%@? normalne spoleczenstwo prowokujac je. Nawet debile nie rozumieją ze dzialaja na swoja szkode,jeszcze w dodatku domagajac sie jakichs wymyslonych przywilejow.
ale tak serio, co według was stanie się teraz temu dziecku? Jutro się zabije, bo widział dorosłą osobę z maską pandy i faceta w sukience?


@pekak: Przecież za dziecka człowiek chłonie wiedzę i zachowania, jeśli ktoś z najbliższych tak się zachowuje to jest duża szansa, że coś dziecko podłapie z tego zachowania. Nie mi oceniać czy to jest nowa normalność czy nie, ale miałem wśród znajomych taką osobę, skończyła z deprechą,
ale tak serio, co według was stanie się teraz temu dziecku? Jutro się zabije, bo widział dorosłą osobę z maską pandy i faceta w sukience?


@pekak: Ich dziecko, to ich decyzje wychowawcze. Natomiast ogólnie dla społeczeństwa, lepiej by dzieci miały przekazywany dobry wzór. Przykładowo załatwiania problemów rozmową i argumentami a nie przemocą psychiczną/fizyczną. Na takiej samej zasadzie, relacje dominacji/uległości, różne fetysze z upokorzeniem są ok w sypialni, gdzie bawią się dorośli
@ciemnienie: stary z tymi ludźmi nie ma co gadać. Wszystko zaczyna zmierzać w tym kierunku, ze jak ty chcesz robić po swojemu, masz jakieś wartości przekazywane od pokoleń na których zbudowano dzisiejszy świat i chcesz zgodnie z nimi żyć to TY stajesz się dewiantem. Dla mnie nie ma różnicy czy baba chłopu na środku ulicy obciąga ptaka czy chlop innemu chlopu. To nie jest miejsce na takie rzeczy. Ale według nich
@t_e_o_m_o: Generalnie, to gość wygląda zajebiście w tej sukni. I jestem za kolorowymi paradami całym serduszkiem. Niech się przebierają, świętują, tańczą poloneza. Pięknie, super, kolorowo. Ale #!$%@?, kobieta na smyczy, no coś tu jest nie tak. Owszem zakłada się je dzieciom jak biegają jak szalone, zakłada się je zwierzętom, ale #!$%@?, dorosłej kobiecie? Co to ma przekazać i czego ma być symbolem? Miało być śmiesznie? Jak na moje oko nie jest.
ale tak serio, co według was stanie się teraz temu dziecku? Jutro się zabije, bo widział dorosłą osobę z maską pandy i faceta w sukience?


@pekak: Dzieci mają to do siebie, że lubią udawać dorosłych, kiedyś tam mądre głowy podumały, że dzieci nie mogą oglądać pewnych programów w tv
ale tak serio, co według was stanie się teraz temu dziecku? Jutro się zabije, bo widział dorosłą osobę z maską pandy i faceta w sukience?


@pekak: No tak bo środowisko w którym dziecko się wychowuje kompletnie nie ma znaczenia, dlatego od małego można je brać do stripclubu czy urządzać przy nim libacje, przecież się nie zabije lol