Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@CAR4VIP: no niestety zgadzam sie z poprzednikami. Macie tylko domysły i wysuwacie teorie, że to byl troll bez żadnych konkretnych dowodów. Najbardziej tutaj pasuje osoba, która wstydziła się tego zapytać ze swojego "prawdziwego" konta i zrobila po to jakieś fake konto. Argument z tym, że inni klienci dzwonia albo mail też slaby - moze to byl ten dziesiąty klient który wolal to zrobić w taki sposób

I teraz pytanie niemniej ważne.
@dqdq1: @grzegorzx86: @FTNewbie:

Mam wrażenie, że staracie się na siłę nie zrozumieć clou sytuacji - dziewczyna (o ile to w ogóle dziewczyna) prawie dosłownie oferuje barter w zamian za usługi seksualne (co już jest czerwoną lampką). Na 99% jest to troll, który tylko czeka na zgodę od pracownika, żeby później wykorzystać screeny w nieznanym dla mnie celu (nie wiem, choć się domyślam).

Po drugie, jeżeli naprawdę zakładamy, że ktoś
To klient decyduje co jest normalne.


@grzegorzx86: Firma ustala standard i zasady na jakiś operuje, klient czy zainteresowana osoba decydują czy są chętne na zawarcie umowy zgodnie z powyższym. Dla każdego klienta "normalność" oznacza coś innego, żeby móc działać i operować według procesu trzeba utrzymywać "normalność" i standard. Niewykonalnym jest zmieniać cały proces działania dla jednostki, która uważa "inaczej".

Nie pozdrawiam.


Ja natomiast pozdrawiam cieplutko i życzę smacznego rosołu i odpoczynku
że ich zachowanie lub pytania mogą przez jakiegoś Sebę z carvip zostać uznane za nienormalne


@grzegorzx86: Barter seksualny nie jest uznawany za normalny nie tylko przeze mnie, ale i przez większość społeczeństwa ;)

Widzę, że wciąż czepiłeś się pytania o seks, które nie zostało przeze mnie wyśmiane ;)