Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To jeszcze jedno pytanie, dzisiaj sobie rybkę robiłem w panierce i zastanawiam się ile wliczyć oleju do obiadu, bo trochę go #!$%@? na patelnię, żeby mi się to usmażyło. Jak wy to liczycie? Po prostu ile ml pochłonęła panierka? xD
#dieta
  • 10
@JakTamCoTam: miej #!$%@?, ale jeśli aż tak ci zależy na dokładności to odmierzasz ilość oleju przed smażeniem -> po smażeniu wycierasz patelnie papierowym ręcznikiem tak żeby wchłonął to co zostało z oleju i ważysz ręcznik przed/po zabiegu.
Oczywiście po smażeniu najpierw kladzesz na ten recznik rybe zeby pozbyc sie nadmiaru oleju z panierki
@JakTamCoTam: Ja sobie w fitatu po prostu szukam "ryba w panierce", ważę usmażoną rybkę i wpisuje kalorie, nie bawię się w żadne ważenie oleju xd po to masz apki i stronki z kaloriami, żeby z nich korzystać
@JakTamCoTam: ogólnie jak raz wszystko obliczysz i będziesz robił tak samo, to nie powinno być sporej różnicy. Jeśli nie jesteś profesjonalistą to nie przesadzaj, bo stracisz więcej czasu niż to warte

@BBQx: jeśli utrzymujesz deficyt kaloryczny to możesz #!$%@?ć nawet samą panierkę XD