Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka - jest u mnie w robocie typer na te mistrzostwa. Mnie samemu idzie w miare dobrze, cos tam trafiam, czasem nawet dokladny wynik. Czasem oczywiscie nie. No ale na 8 obstawiajacych osob z biura zajmuje trzecie miejsce. Z ogromna strata do... 2 panien, ktore na futbolu znaja sie jak ja na szydelkowaniu. Wszystko wskazuje, ze ktoras z nich zwyciezy obstawiajac na slepo albo na zasadzie: stawiam na nich, bo maja przystojniejszych pilkarzy... nosz urwal, badz tu czlowieku madry #mecz #euro2020 #typeria
  • 8
  • Odpowiedz
@richard73p: u mnie to samo xD. Pytałem jednej takiej jak obstawia mecze to powiedziała, że rano se strzela mecze na ten dzień. I trafiła takie wyniki jak Wegry z Francja albo Holandia Ukraina xD
  • Odpowiedz
@MeS_: Dawno temu mi pomagala, cos tam nawet od buka wyskrobalem. Teraz, podczas instalacji tego typera, juz sie poczulem zwyciezca. I wuj, chyba zaczne sie czyms bardziej przewidywalnym, np. obstawianiem plci osmego potomka brytyjskiej rodziny krolewskiej
  • Odpowiedz
@richard73p: no ale to wlasnie o to chodzi. Nie masz co sie kierowac wiedzą, bo to moze miec znaczenie przy obstawianiu ogolnie kto wygra i to tez nie zawsze. A jak obstawiasz wynik to zadna ilosc obejrzanych meczow, statystyk i #!$%@? wi czego nie zmieni faktu, ze ktos moze miec mecz zycia, albo stracić farfocla. Żadna statystyka Ci nie powie czy Szwajcaria wygra z Turcją 2:1 czy 3:1 czy #!$%@? Turcy
  • Odpowiedz
@KubsOne: To wiadomo, ale skoro w naszym typerze za idealny wynik jest 4 pkt, za wlasciwa roznice bramek jest 3 pkt, a za 1x2 jest tylko 2, to jednak przydaloby sie troche szczescia, by zdobyc wiecej niz te dwa punkciki za mecz. Ale dlaczego, do licha ciezkiego, to szczescie maja owe panny a nie ja?!
  • Odpowiedz