Wpis z mikrobloga

POSZUKIWANIA II WOJNY NA MIERZEI na zlocie poszukiwaczy + polowanie na BURSZTYN Z UV! Zapraszam do filmu i prośba o wykop: https://www.wykop.pl/link/6157151/poszukiwania-ii-wojny-na-mierzei-na-zlocie-poszukiwaczy-polowanie-na-bursztyn/

Leśne poszukiwania II wojny światowej na zlocie detektorystów pt. „Ostatnia droga odwrotu” Mierzeja 2021! Organizowany przez Mazowieckie Stowarzyszenie Pasjonatów Historii "Ryngraf". Skoro byłem na Mierzei nie mogłem też spróbować sił z bursztynem - zobaczcie co z tego wyszło! :)

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii - plusując ten komentarz bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

Sprawdź też mój blog WWW firmowy SKLEP ZH oraz kanał na YT

#polska #wykrywaczmetalu #historia #iiwojnaswiatowa #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #militaria #gruparatowaniapoziomu #qualitycontent #mierzejawislana #mierzeja #poszukiwacze #wykopki #2wojnaswiatowa #drugawojnaswiatowa #artefaktnadzis #niemcy #wojsko #wojna
Zwiadowca_Historii - POSZUKIWANIA II WOJNY NA MIERZEI na zlocie poszukiwaczy + polowa...

źródło: comment_1624218048BpWOJjWWIsY3fB2cm2vCG4.jpg

Pobierz
  • 15