Wpis z mikrobloga

Mam 31 lat, robie w januszexie za 3000netto, jestem nikim i wiecie co? Jest w pyte XD Może jestem zbyt glupi by dostrzec jakim jestem biedakiem, ale robote mam spoko, ludzi spoko, zawsze sie można z kim tam pośmiać z papieża i dudy, a po pracy czas na swoje hobby i pasje, czyli, gry komputerowe, zabawa z dziecmi, silka i rower z żoną, i stać mnie na moje małe polackie potrzeby. Mam zajebiste życie i nawet będąc robakiem jestem szczęśliwy. Pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 372
  • Odpowiedz
@MisterTwister: To tylko pozazdrościć. Mi rodzice nie dali nic i dlatego trzeba było ciężko pracować i piąć się w górę w korpo żeby dorobić się mieszkania. Ale i tak uważam że było warto. Nie każdy sobie może pozwolić na takie luźne życie, a Ty wcale nie jesteś nikim tylko masz się całkiem spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MisterTwister: Bogatym jest ten co mało potrzebuje a nie ten co dużo zarabia a i tak więcej potrzebuje.
Jak wszyscy zdrowi a ty jesteś zadowolony z życia to już masz lepiej niż 80% ludzi.
Stan zadowolenia siedzi w głowie a nie portfelu.
  • Odpowiedz
@MisterTwister: Zbyt nisko siebie cenisz. Oceń sobie rachunek zysków i strat co dla społeczeństwa robią np. działacze PiSu - których jest jak mrówków, tyle ile stanowisk w spółkach skarbu państwa i jeszcze trochę, ile robią dla społeczeństwa menele, wandale, bananowa młodzież, patologia żyjąca z zasiłków i niepłacąca czynszu bo co im zrobisz, ile społeczeństwu zostawią ludzie którzy nie potrafią dobrze wychować dzieci albo nigdy nie założą rodziny - i nagle wyjdzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisterTwister: a co w przyszłości? Na emeryturę jak odkładasz? Nie mówię o tej skromniej rządowej, co jeśli nie daj Bóg stanie się coś nieprzewidzianego?

Serio za 3k utrzymujesz całą rodzinę bez większych wyrzeczeń? Bo słabo to widzę
  • Odpowiedz
@MisterTwister: Bo ludzie nie potrafią doceniać małych rzeczy. Żyją żeby pokazać się przed innymi zamiast żyć dla siebie. Z tego są tylko nieszczęścia, nerwice, depresje.

Trzeba inwestować i pielęgnować relacje koleżeńskie i rodzinne bo właśnie z relacji a nie z posiadania płynie szczęście. Najbardziej nieszczęśliwy człowiek to człowieka samotny chociażby był milionerem.
  • Odpowiedz