Wpis z mikrobloga

@walk_man: @pan-violaceus: @Daleki_Jones: Generalnie ja zgłosiłem i wskazali mi tylko jakie wymagania powinna mieć - maksymalna moc, umieszczenie na balkonie, uziemienie, i jeszcze posiadanie szczelnego zbiornika na skropliny ( w tej roli wiadro z Castoramy).

ps. W sumie jak masz balkon to teoretyczne spółdzielnia nie ma nic do gadania, gorzej jak trzeba powiesić poza balkonem
  • Odpowiedz
Chciałem tylko napisać, że klimatyzacja w bloku jest całkowicie do zrobienia


@kepak:
przecież tak było od zawsze? XD

przyznaj się, że chciałeś się pochwalić klimatyzacją xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
ps. W sumie jak masz balkon to teoretyczne spółdzielnia nie ma nic do gadania

@kepak: a to zależy - u mnie np balkon to część wspólna na wyłączny użytek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zgadzam się - myk z niepytaniem działa zawsze
  • Odpowiedz
i jeszcze posiadanie szczelnego zbiornika na skropliny ( w tej roli wiadro z Castoramy).


@kepak: a to nie po rureczce somsiadowi piętro niżej kapu kap? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kepak: ja mam klimatyzację na parapecie (brak balkonu). Spółdzielnia się zgodziła byleby odpływ nie był na zewnątrz
  • Odpowiedz
@kepak: niedługo odbieramy mieszkanie i będzie klima ale jeszcze nie ma spółdzielni zawiązanej i teraz mamy dylemat czy wieszać na ścianie przy stawiać na ziemi bo nie wiadomo czy będzie można ńp
  • Odpowiedz
  • 1
@kepak mam trochę większy balkon - agregat stoi bokiem zabudowany i z blatem, zawsze trochę odzyskanej przestrzeni na kwiatki i donice z truskawkami - polecam
  • Odpowiedz