Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kiedy warto rezerwować noclegi w #chorwacja ? Planujemy jechać w cztery osoby, gdzieś między 20 lipca- 20 sierpnia. Chcemy jak najwięcej zwiedzić, zobaczyć w związku z czym prawdopodobnie przejedziemy wzdłuż całą Chorwację. Noclegów raczej będziemy szukać na booking, ale zastanawiam się czy lepiej już teraz rezerwować czy w trakcie podróży nawet dzień przed? Kiedy będą korzystniejsze ceny?

#pytanie #podrozujzwykopem
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Varien: ja już w styczniu zarezerwowałem, ale bezpośrednio u właściciela.

IMO jeśli macie w planach nocować w wielu miejscach, to raczej bym po drodze szukał kilka godzin wcześniej.
@Varien zdecydowanie warto mieć je wcześniej ogarnięte w sezonie nie spodziewaj się jakiegoś nagłego obniżenia cen.
A zostawienie tego na ostatnią chwilę jest ryzykowne bo co jak się okaże że nie ma nic albo musicie brać ostatnie i dodatkowo drogie opcje noclegowe?
Najkorzystniejsze ceny to we wrześniu xD
@Varien: Cześć Moto mirku, najtaniej wychodzi bezpośrednio bo średnio z 20% drożej jest na bookingu niz prywatnie, z tym że zawsze jest ryzyko. My jeżdżąc do Trogiru w jedno miejsce pierwszy raz przepłacilismy i zamiast za apartament płacić bezpośrednio 80euro płaciliśmy cos kolo 100 euro wystarczyło sie dogadać wcześniej.

Wydaje mi sie że 10 dni to troche mało czasu na objazdówke. Ceny teraz raczej sie nie zmienią drastycznie, ubędzie tylko ofert
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Varien: jeśli masz cykora, to zrób sobie wirtualne wakacje teraz, to znaczy sprawdź pierwszy nocleg, czy uda się zarezerwować w dnia na dzień. Następnie sprawdź czy uda Ci się znaleźć już dzisiaj nocleg w miejscu, gdzie będzie dnia następnego itd....

Dasz radę :) IMO ale nie namawiam
@Varien namiot i pola namiotowe to w Chorwacji bardzo przyjemna opcja która może wam dać w tym przypadku więcej swobody. Także jeśli macie namioty i miejsce w aucie to ja totalnie polecam. :) ale tak jak kret napisał pola namiotowe :) są wszędzie i ceny też mega przyjemne :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Varien: jedziesz w środku sezonu, więc największe obłożenie i najwyższe ceny.
Aktualnie szukam na bieżąco i daje radę, te najtańsze opcje szybko znikają na booking.
Rozważ namiot, imho najlepsza opcja na przelatywanie cro.
@Varien lecimy ze znajomymi na wakacje w Chorwacji w drugi tydzień sierpnia. Jest nas piątka, praktycznie każdy nocleg jest w innym miejscu, bo też mamy plan zjechać cała Chorwację, od Puli aż do Makarskiej. Dubrownik zostawiamy na inny wyjazd. Zarezerwowaliśmy noclegi na Booking i airbnb i za 6 nocy wyszło około 420 zł od osoby. Myślę że cena 70 zł za dzień od osoby jest dobra. Noclegi z klimatyzacja, minimum 2 pokoje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beniek00: @K2Maniak: Jeden Rabin powie rezerwuj wcześniej drugi nie xd Nie no, bardziej skłaniam się za opcja żeby rezerwować będąc na miejscu. W razie czego będziemy mieć namiot