Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest strona od kilku miesięcy.
Piszę artykuły ze słowem kluczowym: HR biznes partner.

Popatrzyłem do GSC a tam hrbiznes wyskakuje()
Co zrobić?
#seo
  • 16
Za mało danych, by coś sensownie napisać.


@Sl_w_k_1: - już napisałem wyżej + o ile dobrze rozumiem - niewłaściwym tropem idziesz... Poczytaj nieco na temat optymalizacji stron najpierw, bo jeśli cała Twoja rola polega na pisaniu artykułów z tą frazą- nie tędy droga.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sl_w_k_1: ale co wyskakuje i gdzie, weź to pokaż bo ja nie rozumiem czy chodzi o zapytania na jakie widoczny jest URL? Czy o co chodzi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sl_w_k_1: no to co w tym dziwnego? Po prostu ktoś wpisał ciąg znaków bez spacji i zwróciło mu ten adres jako serp, gdzie tu widzisz problem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ggAAs: to już nic nie rozumie
Myślałem że w zapytaniach jest lista słów kluczowych po wpisaniu których w wyszukiwarke pojawia się moja strona na odpowiedniej pozycji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sl_w_k_1: pisałeś o tej stronie parę dni temu i dostałeś kilka porad. Możesz pisać codziennie po 5 artykułów, ale to nic nie da przy obecnym stanie strony i przy jakości tych artykułów.
Doradzaliśmy Ci zajrzeć w GSC, ale ty nic z tego nie wiesz i nawet jakiegoś tutoriala sobie nie ogarniesz tylko pytasz na mirko w sposób, którego nikt nie rozumie.
Nie wiesz jak działa seo i w ten sposób się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michal04472: zgadzam się z tobą niestety.
Mam wykupiony papaseo i znam już trudne słowa ale to nie znaczy że wiem o co chodzi.

Z YouTubowymi tutorialami jest ten problem że nie zawsze autor wie o czym mówi.

Nie działał mi GA więc przejrzałem chyba z dziesięć filmów gdzie jest pokazane jak to @/@/@00@/zrobić. I goście ładnie wszystko pokazywali tylko był problem tego rodzaju że nie działało.
Dopiero po trzech godzin załapałem