Wpis z mikrobloga

@monox12 za rok tez tak powiecie, spotkaja sie na paru meczach imprezach, golec orkiestra zagra posłuchamy sosy co gada a resztę chrzanić gała w przód a potem hurr durr staraliśmy się
@wewerwe-sdfsdfsdf: dokładnie tak :) rozłożyć czerwony dywan przed Brzęczkiem ;)

A tak na serio myślałem o Czerczesowie. Trener repry ma i tak mało czasu na jakieś taktyczne zwiłości, więc mając do wyboru teoretyka czy charakterniaka to wolałbym tego drugiego. Byleby tylko nie grał tych głupich wrzutek z 30 metrów na aferę.
@tempoconto: Tak. Już myślałem, że mnie przekonał meczem z Hiszpanią. Myślę sobie - dobra, coś drgnęło. Już pal licho wynik, ale widać było u nich determinację i dyscyplinę taktycznę.

A dzisiaj? Ani taktyka ani jakaś specjalna determinacja. Kolejne człapanie jak ze Słowacją, szczególnie w 1 połowie.

Nie powiem, że jestem zdecydowanie za zwolnieniem, ale więcej widzę argumentów na nie niż na tak
A dzisiaj? Ani taktyka ani jakaś specjalna determinacja.


@Maly_Jasio: nie przesadzaj. Taktyka jakąś była, Lewy sam boiska nie przebiegł do bramki. Był też pressing, tylko chłopaki jeszcze nie przyzwyczajone do atakowania, ale i to pan trener skoryguje.
@tempoconto: Druga połowa wyglądała już w miarę ok, ale pierwsza była naprawdę słaba. Przypomnij sobie ile było beznadziejnych i w zamyśle i w wykonaniu wrzutek z bocznych sektorów boiska gdzieś 30 metrów od bramki. To jest takie granie na #!$%@?, "bylebym ja nie był winny straty piłki". Zaledwie jedna akcja kombinacyjna - między Lewym a Zielińskim. Zieliński oddał dobry strzał.
Jak już byliśmy na tym 40 metrze to właśnie takich kombinacyjnych
@Maly_Jasio: no okej. W pierwszej połowie już wiedzieli, że trzeba cisnąć, tylko jeszcze troszkę zapomnieli jak i sporo zagrań było, aby bylo. Zwale to na tę instant bramkę, że zbiła ich z tropu i im się ułożyło w głowie, że tak będzie cały mecz już wyglądał. Morale spadły, no bo Szwedzi jednak silni, a tu brameczka gdy ledwo echo po gwizdku ucichlo