Wpis z mikrobloga

@vasos: Kamil Semeniuk jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Tak naprawdę to jego pierwszy sezon w kadrze (wcześniej grał tylko na Uniwersjadzie) i od razu wyprawa do Tokio na Igrzyska Olimpijskie.
Poza tym, myslałem że drugim atakującym będzie Maciek Muzaj, nie Łukasz Kaczmarek.
@vasos: Semeniuk nadal odrobinę faluję moim zdaniem. Ale poniżej pewnego poziomu nie schodzi.
Po podejściu "pojedzie najlepsza drużyna" nie spodziewałem się że zawodnik z tak małym stażem pojedzie na Igrzyska Olimpijskie.
@groman43: to był powód dlaczego jeszcze w kwietniu/maju widziałem Bartka Bednorza w składzie kosztem Semeniuka. Kamil zdał jednak poważny egzamin z USA i jeszcze poważniejszy z Brazylią. Sportowo się zatem obronił, a Bednorz nie do końca. A w grupie widocznie też się odnalazł
@vasos: Teź myśłem że pojedzie Bartek Bednorz, a nie Kamil Semeniuk. Ale zgadzam się że sportowo Bartek się nie obronił. Poprzedni sezon ligowy owszem, ale w Kazaniu wyglądał słabo, o VNL już nie wspomnę.
Kamil przekonał Vitala, że kiedy będzie miał piłkę meczową w finale IO, a na przeciwko w bloku będzie Dima Musersky, to się nie pomyli. Nie wiem jak w takiej sytuacji zachowałby się Będzi.