Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki #zalesie #corobic
Mirki i mirabelki co robić. Mam 31 lat i związałem się z kobietą która ma 29 lat,jesteśmy razem z półtora roku a na początku roku się oświadczyłem i planowaliśmy powoli ślub.
Wszystko było idealnie, dogadywaliśmy się, byliśmy dla siebie czuli, a jeśli chodzi o seks no to już w ogóle jakaś bajka, bo co moja "narzeczona" wyprawia to jest po prostu magia.
Niestety życie to curwa i nie może być kolorowo, w kwietniu przypadkiem się dowiedziałem (a moja narzeczona mi o tym nie powiedziała), że przez długi okres czasu trudniła się usługami matrymonialnymi i przestała to robić niedługo przed tym jak mnie spotkała. Ja jej nic nie mówiłem bo pierw chciałem to sprawdzić, przeszukałem cały internet.

Serio jak się dobrze poszuka w sieci to można znaleźć jej nagie zdjęcia, jakieś komentarze, polecenia i po prostu jak to czytam to mi niedobrze:
"robi najlepszego lodzika w miescie"
" takie cycunie to skarb, uwielbiam je ssać i gryźć"
I wiele wiele innych bardziej obleśnych na jej archiwalnych profilach.

I ja rozumiem, że jesteśmy ludźmi i nie mam nic przeciwko jakby miała wcześniej 2,5,10 partnerów przed bo sam miałem 4 dziewczyny przed, z którymi uprawiałem seks. No ale ona nie miała partnerów tylko klientów i to jeszcze Bóg wie ile.

No i strasznie mnie boli, że mi o tym nie powiedziała. Nie wiem co robić, jeszcze jej tego nie powiedziałem, że wiem o jej przeszłości - zrezygnowałem na razie z seksu.
No i mam wielki dylemat co robić, bo naprawdę ją kocham i żyje mi się z nią świetnie, z drugiej strony głowy jednak mam to że "żyję z prostytutka" i brała pieniądze od losowych ludzi za "zrobienie loda".
Ja wiem, że nie powinno się patrzyć na innych ludzi no ale wzięlibyśmy ślub, potem by wyszło że moja "żoną" była prostytutką i wszyscy znajomi, rodzina by na mnie patrzyli jak na typa co ożenił się z "prostytutką"

Jestem załamany i nie wiem co robić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d428f84dac4f000b201973
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 91