Wpis z mikrobloga

Belgia wygra


@wyginam-do-drawska: nie wiem czy oni przejdą w ogóle Portugalię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż grają dobrze, no ale na tym poziomie nawet dyspozycja dnia się może liczyć

Włochy wygrają całe euro


@WscieklySasquatch: ciężka drabinka ale trzeba wygrywać z każdym żeby wygrać euro. Jak już rozjadą Belgię/Portugalię a potem Francję to finał będzie dla nich betką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ark00 Patrząc po grze to Włosi są mega ułożeni. Tylko oni oraz Anglicy nie stracili bramki, a jak duża przepaść w grze ich różni. Włosi chyba wszystkie bramki strzelone z akcji, a taka Francja ile? 2? Jedna Griezmana po wylewie. Belgowie i Portugalczycy opierają się na jednym zawodniku. Ronaldo i De Bruyne. Ogólnie ten zakład na wygraną Włochów całego turnieju to mi się wydaje taki #!$%@? pewniak, że szok.
  • Odpowiedz
@WscieklySasquatch: patrząc na ich grę i morale to tak, Włochy wydają się pewniakiem.
Ale dla mnie nie ma pewniaków w fazie pucharowej zwłaszcza na poziomie reprezentacyjnym. Wystarczy lepszy dzień lub słabsza forma przeciwnika albo nawet fart i można faworyta wywalić z rozgrywek.

Na pewno są jednym z faworytów, ale są po tej trudniejszej stronie drabinki, jak przejdą Austrię, to czeka ich najpierw Belgia/Portugalia, potem jakby było mało, Francja/Hiszpania (chyba że ktoś
  • Odpowiedz