Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie że na Garsonierze ostatnio jest trudno cokolwiek znaleźć?
W Zielonej Górze jest taka lipa że szkoda gadać, wklepuje numery z roksy do wyszukiwarki i prawie nigdy nie ma teczki albo jest tylko jeden lub dwa komentarze. Ciągle chodziłem na sapera i liczyłem na to że może wkońcu warto skorzystać z tego forum, jedynie jedno ogłoszenie ma sporo komentów, reszta to jakieś odpady. Coś polecacie?
#divyzwykopem #zielonagora #roksa
  • 15
@Vestiq: w zg mało kto komentuje.
Osobiście ja bym poszedł do 819202 bo ma chyba najlepsze opinie z dostępnych teraz pań. (Miałem zamiar zajść ale dwa razy nie wypaliło xD) Za jakiś czas myślę by ponowić próbę spotkania
Reszta ogłoszeń to saper albo dwa komentarze na garso
@Vestiq: coś jeszcze dodasz?
Bo ja byłem dwa razy próbowałem się spotkać. Raz miała niby wypadek a za drugim zapomniała czy coś takiego xD
Niby dostałem extra 30 min w bonusie ale odpuściłem ten temat na parę miesięcy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cielak44: byłem u niej dwa razy. Najpierw leżysz, masuje plecy, następnie masz wybór lodzik albo #!$%@?. Lubi się #!$%@?ć, jak z nią chwile porozmawiałem to widać było że lubi ten zawód. Raz doszedłem w 30 minucie wizyty i skasowała mnie jakbym był 30 minut, ale wiadomo jeszcze wspólny prysznic i wyszedłem jakoś po 45 minutach. Trochę ciała mogłaby zrzucić ale nadrabia kunsztem i atmosferą. Kiedyś byłem u takiej co jeszcze tv
Byłem dzisiaj umówiony na ogłoszenie 897970, stałem koło jej bloku, dzwoniłem i zero kontaktu. Nie polecam.

Później myślałem żeby spróbować u innej, więc umówiłem się na ogłoszenie numer 705742.
Nie sympatyczna, gruba kobieta, lodzik i miała już #!$%@?. Była głupio zdziwiona że jeszcze chciałem się #!$%@?ć, gadała coś w stylu "rzadko który dochodzi dwa razy", aż odechciało mi się tam siedzieć. Jeszcze coś pier*****a że wy młodzi jesteście tacy i
Byłem również na masażach i mogę ewentualnie jedną polecić. Na masażach jest mniej stresu i można się bardziej wyluzować. Ogólnie to warto żeby reszta podzieliła się swoim doświadczeniem,rynek świń musimy MY SAMI wyregulować, nikt inny za nas tego nie zrobi. Ja mam cichą satysfakcję z tego że mniej osób natknie się na kogoś z ogłoszeń na których byłem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Vestiq: czytając opinie i czasami szukaj to łatwiej znaleźć nie ciekawą panią niż taką ciekawą.
Jeszcze tylko jedno pytanie. Te 30 min u gfe wystarczyło Ci czy u niej jest brak wielokrotności zbliżeń?
@Kuusamo: może w innych województwach. Zaglądam co jakiś czas mimo że jeszcze nie korzystałem z usług z czystej ciekawości i pośmiania się czasami z komentarzy.
Tutaj mało osób komentuje i mało jest ofert. Na całe województwo jest ich z może 250 czyli 4-5 razy mniej niż we Wrocławiu xd