Wpis z mikrobloga

Niedawno na Amazon Prime ukazała się perełka o nazwie "Niezwyciężony" serial na podstawie komiksu o tym samym tytule

Jednym z moich ulubionych momentów w serialu pozostaje scena gdzie Omni Man w szale morduje ludzi na oczach swojego syna rzucając mu tekstami w stylu że ludzie nie mają znaczenia. To tylko prymitywne zwierzęta. To tylko jaskiniowcy

W szczególności bardzo podobał mi się moment kiedy Omni Man tłumaczył Niezwyciężonemu że tak naprawdę cała cywilizacja ludzką to gówno. Że wszyscy których zna umra jeszcze na długo zanim on w ogóle będzie wyglądał na 30 lat. Że doświadczy końca całej cywilizacji ludzkiej.

Świetny BlackPill i piguła nihilizmu która pokazała mi moje miejsce w szeregu
Cieszę się że jestem głupia małpa która w kosmicznej skali za chwilę wyląduje w ziemi a jej osiągnięcia są gówno warte. To takie uspokajające

#nihilizm #antynatalizm #blackpill #przegryw
B.....a - Niedawno na Amazon Prime ukazała się perełka o nazwie "Niezwyciężony" seria...

źródło: comment_16245600977yaZzsVSof8d1jPUW9dlTJ.jpg

Pobierz
  • 11
@BlackPillowaPrawda: Mi najbardziej podobały się dwie rzeczy (odrzucone później w komiksach).
1. Omni man nie posuwał czego popadnie mimo że mógł - miał szacunek do siebie, żeby nie być jednorazowym dildo
2. Nazwał żonę "pet" -nigdy nie został simpem.

Mimo #!$%@? który spuścił synowi, to wspaniały ojciec. Widzę to jako analogię. Syn struty simpowaniem białorycerzy przeciw ojcu(pojmowanemu na zasadach starożytnego Rzymu, mógł go zabić bez konsekwencji), ale wstrzymuje uderzenie bo kocha
a umra jeszcze na długo zanim on w ogóle będzie wyglądał na 30 lat. Że doświadczy końca całej cywilizacji ludzkiej.


@BlackPillowaPrawda: Dokladnie, wyobraz sobie ze za 1 mln lat , wiekszosc z ludzi wymrze - wszyscy ktorzy maja teraz przodkow wymra, jaki jest sens plodzenia bachorow skoro i tak wymrzemy?
@BlackPillowaPrawda: gówniany serial, miedzy iinnymi dlatego:

W serii najbardziej #!$%@?ła mnie postać feministki-dziewczyny głównego bohatera. Superbohater chroni swoją tożsamość ? "JAK ŚMIESZ NIE ZDRADZIĆ JEJ MI, SILNEJ KOBIECIE, PO KILKU SPOTKANIACH"


Głupie dialogi i słaba fabuła poszczególnych odcinków. Na plus jedynie mordowanie i krew. No i ta scena z wpisu.