Wpis z mikrobloga

The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021)

Cześć, jeżeli ktoś chce wykorzystać burzową atmosferę to w kinach grają jeszcze trzecią część "Obecności", czy warto? O tym przeczytacie w moim dzisiejszym tekście. ---> https://wildweekly.pl/2021/06/24/obecnosc-3-na-rozkaz-diabla/

#nwjaktonazwac (tag autorski) #horror #film #filmweb #ogladajzwykopem #filmnawieczor #gruparatowaniapoziomu
SuperEkstraKonto - The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021)

Cześć, jeżeli kto...

źródło: comment_1624567478OfG76eSzBXdBPx0Y8eB3oU.jpg

Pobierz
  • 6
Jeśli ktoś z was chciałby być w przyszłości wołany do kolejnych wpisów to zostawcie tutaj plusa. Przy okazji wołam: @sejsmita, @BigRedChick, @Fevx, @pogromca-pieczonych-kurczakow, @PanKarolKnuropatwa, @WlasnieInstalujeWindowsa, @eM-Ka, @Freakz, @poji, @GARN, @wyporkiewicz, @lisilis, @meinigel, @Polanin, @Gaya_Deguchi, @r__k, @serio_serio, @Jedenastak, @Zeugma, @jerekp, @binturong, @DeMix10, @ewaewa, @dami423, @miseria, @Zalbag, @
@Dzikus_Z_Detroit: Wiesz co sam nie wiem, z jednej strony to kino strasznie absurdalne, ale z drugiej na tyle mało wymagające i miejscami samoświadome, że z grupką znajomych można się na niego wybrać, bo co jak co, ale wartości śmiechogennych to dostarcza. Mnie i tak najbardziej rozwaliła scena, gdzie narzeczona gościa, któremu gorzi kara śmierci ot tak wchodzi sobie do więziennego szpitala i siedzi sobie z nim jakby wpadła tam kupić mu
czy warto?


@SuperEkstraKonto: Nie. Bardzo, bardzo słabo tym razem. Bardziej to mieszanka dramatu i romansu państwa Warrenów z opowieścią o duchach w tle niż horror.

James Wan odpuścił sobie tą serię i co to się stanęło.. Lubię duo Warrenów i mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec ale jak mają to być takie opowieści z dreszczykiem to eh..

"Malignant" - na to warto czekać myślę, premiera już w tym roku. To
Nie. Bardzo, bardzo słabo tym razem. Bardziej to mieszanka dramatu i romansu państwa Warrenów z opowieścią o duchach w tle niż horror.

James Wan odpuścił sobie tą serię i co to się stanęło.. Lubię duo Warrenów i mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec ale jak mają to być takie opowieści z dreszczykiem to eh..


@eM-Ka: Mi się akurat takie podejście podobało, tzn. wiadomo do wykonania można mieć zastrzeżenia, ale odwrócenie