Wpis z mikrobloga

@jkarnic no ale wolność jednej jednostki kończy się tam, gdzie wkracza w prawa innej. Teraz trzeba dyskutować co jest wazniejsze: p0lka która chce się wyszalec i dawać dupy ruchaczom, czy przegryw który by chciał znaleźć dziewice, ożenić się i mieć dzieci? Co jest wartościowsze z punktu widzenia społecznstwa?
no ale wolność jednej jednostki kończy się tam, gdzie wkracza w prawa innej.


@Lucider5: czy ty rozumiesz to wyrażanie? W jaki sposób wolność kogoś do uprawiania seksu, narusza twoją wolność xd
co jest wazniejsze: p0lka która chce się wyszalec i dawać dupy ruchaczom, czy przegryw który by chciał znaleźć dziewice, ożenić się i mieć dzieci?


@Lucider5: No ale zaraz, typie, to wtedy musiałbyś wprowadzić obowiązek życia do śmierci z laską, którrą rozdziewiczyles. Inaczej to prawo uwzględnia wyłącznie twoje interesy. I kobiety popierają feminizm? Szok i niedożywienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kr12345 nie jakby mi nie wyszło z pierwsza partnerka która byłaby dziewica to miałbym 1 była i szukałbym takiej która ma 1 bylego. Tyle że pewnie bym nie znalazl, bo by kłamały na temat przeszłości, ale to inna sprawa. I nie pisz o tym co byłoby w przyszłości jakby mi nie wyszło, tylko piszo tym co jest teraz.
I nie pisz o tym co byłoby w przyszłości jakby mi nie wyszło, tylko piszo tym co jest teraz.


@Lucider5: no to obecnie nie masz żadnego prawa do dziewic. Chcesz? To sobie znajdź. Jprdl, mieszkanie takiemu znajdź, bo ma "prawo do mieszkania". Dziewice mu znajdź, bo on chce.
Co następne? On chce wolność do chleba bez skórki i mam mu je odcinać? xDDD

p0lka która chce się wyszalec i dawać dupy