Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Magdozaur: jest pelno historii ludzi ktorym izotek rozwalil zycie seksualnie, gdzie terapia trwala mnostwo czasu i czlowiek polknal monstrualne ilosci tej chemii

Warto dodac ze jest ogromne ryzyko zajscia w ciaze przy izoteku - dziecko to kaleka. Przez obecna wladze moze byc problem z aborcja w PL
@Magdozaur: 8 lat się męczyłem aż w końcu znalazłem dermatologa, który się nade mną zlitował i po półrocznej kuracji bardzo duża poprawa. Ale mimo to oba policzki to już bardziej pola pod Verdun niż normalna skóra. Do minusów bym dopisał, że niektóre dolegliwości np skłonność do krwawienia z nosa zostaje + chyba dużo skaleczeń itp zostawiły mi blizny z tego okresu. Efekty jednak są takie, że każdemu zawsze polecam.

Nie wiem
@Magdozaur: też brałem. 7 miesięcy bez alkoholu. 120zl/paczkę koło która starczała przy mojej wadze na bodaj nie cały miesiąc. Ogółem terapia nie jest straszna tylko na wątrobę trza uważać(stąd brak alk). Imo jedyne skuteczne na syfy. Żadne kremy i inne #!$%@?. Trza z grubej rury. Gratki :)
@FishyGuy: ja osobiście piłam jakoś 1 piwo dziennie, czasem wino, ale wyniki wątrobowe mimo tego były u mnie wzorowe, może to kwestia młodego wieku i szybkiej regeneracji xD dzięki wielkie!