Wpis z mikrobloga

@wqeqwfsafasdfasd: Hitem w tym była matka mojego byłego. Pokój syna jak się wyprowadził na studia przerobiła na magazyn rzeczy. Potrafiła kupić np. 3 tostery na raz bo były na dużej promocji. Jak szliśmy na jakieś wesele i wspomniałam, że zapomniałam zabrać sobie szal, a ma być chłodno to wyciągnęła z szafy 2 duże kartony z szalami, 99% z metkami xD Szampony, odżywki do włosów, płyny do mycia itp miała po kilkadziesiąt
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Też już nie kupuje od dawien dawna gier, czasem przygarnę jakąś ciekawą darmową z epica. Ja sobie mówię, że będę w nie grać za 40 lat na emeryturze xD
  • Odpowiedz
Ja takich gierek mam stosunkowo mało, bo pilnuję czy przypadkiem ilość gier, w które nigdy nie zagrałem za mocno się nie rozrasta.


@push3k-pro:
Kiedyś kupowałem jak leci wszystko na Humble Bundle.

Obecnie moja biblioteka na Steamie liczy ponad 400 tytułów :).
  • Odpowiedz
Deska do serów.

@wqeqwfsafasdfasd: no ja uzywam, mozna jej uzywac do innych przekasek tez. Ci idioci tego nie sprawdzaja!

Garnek do szparagów.

@andyk78: mega przydatne w sesonie szparagowym, polecam jesc sezonowo! a jak sie uprzesz to i parowki w tym ugotujesz :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wqeqwfsafasdfasd: bezprzewodowy pad Bluetooth steelseries z 200 na 40zl. Trzymałem #!$%@? z dziesięć lat ale ostatnio się uwolniłem bo mi go pies pogryzł jak sprzątałem graty XD
  • Odpowiedz