Wpis z mikrobloga

Mirki z #ostroleka czy możecie polecić jakąś kawiarnię albo restaurację, w której można usiąść z laptopem na kilka godzin i popracować (a w razie W naładować komputer), a przy tym zjeść coś dobrego?

Tak się składa, że będę przez kilka godzin przejazdem w Ostrołęce i przez ten czas chciałbym odpocząć, zjeść i wypić coś dobrego, ale też trochę popracować. Coś polecacie?
  • 5
@aurenos: O dzięki! Frangos kojarzę, chyba kiedyś w jakimś mieście (Łomża?) jadłem u nich i mieli spoko burgery, a dobry makaron albo pizzę też chętnie wciągnę. W obu tych lokalach nie będą mieli problemów z dłuższym siedzeniem z komputerem? Bo Gatka Szmatka na zdjęciach ma taki wystrój typowej pizzerii, będzie gdzie podpiąć ładowarkę ewentualnie?
@ugly_fatman: Tak frangos jest też w łomży, ci sami właściciele - najpierw otworzyli w Ostrołęce a potem w Łomży, to nie sieciówka tylko lokalny biznes więc burgery najlepsze w regionie, w gatce szmatce pizza do jedzenia i faktycznie jest spoko. I tutaj, i tutaj powiedziałbym kelnerce że chciałbym dłużej posiedzieć przy kompie i czy nie będzie problemu i można się podpiąć.
@aurenos: Dzięki wielkie za informację, tak zrobię. Gdyby jednak były z tym jakieś problemy albo komplet miejsc, to czy od biedy w Galerii Bursztynowej da się usiąść i popracować? Są jakieś wyspy z siedziskami/sofami i gniazdkami, czy raczej zwykle ławki i nara?
@ugly_fatman W bursztynowej jest strefa do jedzenia gdzie są stoliki, kanapy no i oczywiście lokale z jedzeniem. Czasem kogoś tam z laptopem widziałem ale nie mam pojęcia czy są tam dostępne gniazdka, czy też porty usb tak jak to jest większych miastach :/