Wpis z mikrobloga

@mmichal: gotowej trasy nie mam ale pochodzę z tamtych okolic to chociaż drobne wskazówki (chociaż pewnie już jedziesz)

wzdłuż dużej części jest dość wygodna serwisówka, aczkolwiek można się natknąć na kilkaset metrów szutru (przed Garwolinem, za wiaduktem kolejowym, po zachodniej stronie).
Ogólnie kiedyś było prościej, teraz trzeba przeskakiwać z jednej strony na drugą.
Inna opcja do tzw Nadwiślanka, ładniejsza ale nawierzchnia bywa słaba i nie wiem jak tam teraz z ruchem
  • Odpowiedz
Ogólnie kiedyś było prościej, teraz trzeba przeskakiwać z jednej strony na drugą.


@sosna119: no właśnie o to przeskakiwanie mi chodzi bo nie jest na całej długości serwisówka po obu stronach i jak nie przejadę w danym miejscu to pozniej muszę wracać bo się serwisówka kończy

Mniej więcej wiesz gdzie trzeba zmienić stronę?
  • Odpowiedz
@mmichal: od węzła Lubelska do Góraszki po stronie zachodniej. W Góraszce dołem pod S17 na stronę wschodnią. Dalej przez Wiązowną i dalej wschodnią stroną do Kołbieli. Za Kołbielą znowu na stronę zachodnią.

W Lipówkach (wysokość Pilawy) na stronę wschodnią i jedziesz przez Trąbki. Ewentualnie zostajesz na zachodniej i masz ok 200 m szutru.

Dalej przez Garwolin (nie ma innej opcji). Za Garwolinem powrót na stronę zachodnią i ciśniesz aż za Ryki
  • Odpowiedz
@sosna119: jakoś w tygodniu polecę tylko nie wiem czy będzie otwarte bo lecę na Ukrainę i ruszę pewnie nad ranem a tam mam 100km czyli jakoś bardzo rano mine Garwolin
  • Odpowiedz