Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#etoll #autostrady
Ktos wie jak dziala ten etoll? Mam juz te apke, ale co na bramkach? Szlaban sam sie otworzy na wjezdzie i wyjeździe? Czy bilet trzeba pobierac?
Dziala to jakoś na gpsie, a przynajmniej w autopay to tam po prostu skanuje rejestracje no i szlaban otwiera jak rozpozna.
  • 9
@BSn9jBwxuhBXN: Finalnie szlabanów ma nie być. Czekam na rozwój bo na razie to jakiś idiotyzm jest.
Wcześniej miałem urządzenie na szybie o którym nie musiałem pamiętać (do czasu aż mi się kasa na koncie skończyła)
A teraz muszę mieć #!$%@? telefon z aplikacją, włączyć aplikację "skonfigurować przejazd" (ja jebię) i kliknąć "start przejazdu" czy coś.
A jak pójdziesz sobie w trakcie podróży do maka i apka zostanie ubita (bo powiedzmy przeglądasz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xxx12321_new: ja jak wczoraj z pol godziny na bramce stalem do tej manualnej to stwierdzilem ze jednak spróbuję z ta apka, ale dopiero za tydzien sprawdzę.
Z tym makiem to mnie zaskoczyłes, no ale faktycznie trzeba ten przejazd odpalić przed podróżą. Ktos napisal ze ten kto to projektowal wzial wszystkie najgorsze rozwiązania i wrzucił do apki
@BSn9jBwxuhBXN: dzięki za odpowiedź, w necie znalazłem, że do grudnia ma być jak dotychczas, ale u nas wiadomo jak jest, lepiej się upewnić ;) Co do aplikacji to może do grudnia ogarną ten cały bajzel, mało jeżdżę i prawie nie korzystam z autostrad więc mogę poczekać :)