Wpis z mikrobloga

Jak Polska zagra #!$%@? mecz to #!$%@? wszystko nie gra, zły mental, złe przygotowanie fizyczne, złe przygotowanie taktyczne, #!$%@? trener no i przede wszystkim IM SIĘ NIE CHCE. Ciekawe co jest nie tak z Włochami? Przecież rzekomo z ogórami przez 3 pierwsze mecze byli najlepszą reprezentacją na Euro. Wiem, że my z ogórami przegraliśmy 1-2. Ale chodzi mi o sam styl gry, Włosi chyba dużo więcej sytuacji nie robią niż Polacy ze Słowacją, Austria w sumie lepiej wygląda w tym meczu.
Beka z polaczków wyśmiewających Reprezentację i beka z mejwenów zachwycających się grą Włochów, a krytykujących każdy aspekt gry Polaków.
#mecz #kanalsportowy
  • 44
@sirEnq: Włosi roznieśli Turcję, przewidywanego czarnego konia, Szwajcarie i Walie, ktore przeszły do 1/8.
Polska dostała w czapę ze Słowacja, typowana na dostarczyciela punktów w grupie, w 1 połowie nie oddając celnego strzału.
@thority: I pewnie byśmy nie wygrali z żadną z tych drużyn, chciałbym tylko usłyszeć że Italia zagrała #!$%@? mecz, bo to że strzelą gola w końcówce po męczarniach z Austrią to nie znaczy że zagrali dobrze. My za Brzęczka z Austrią wygraliśmy, więc tuzy futbolu to nie są. Ale #!$%@? rozumiem, nie można złego słowa napisać o reprezentacji ITALII, tylko można krytykować Polskę, ponieważ przeciwnicy ITALII grają świetnie, w końcu 23
@thority: A gdyby nie Bereszyński/Jóźwiak/Krychowiak to byśmy nie przegrali ze Słowacją, a gdyby Lewy strzelił zamiast w poprzeczkę do bramki to byśmy nie przegrali ze Szwecją A Italia jest faworytem, ponieważ wygrali z ogórami w grupie, a teraz męczy bułę z Austrią. Brawo.
@sirEnq: Wlosi caly czas kontrolują grę. Polacy tego nie potrafią. Włosi dryblują, są w polu karnym co minuta. Mają kulturę gry, inne pomysły niż laga na 9.
Mieli trudniejszą grupę niż Polska.
Ograli nas jak chcieli w meczu bezpośrednim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thority: o #!$%@? xD nie myślałeś o pracy jako mejwen?

Turcja - jedna z najgorszych o ile nie najgorsza statystycznie drużyna w historii me
Walia - dostali 4-0 z Danią w dupę xD
Szwajcaria - zaraz po następnym meczu powrót do domu

Wygrywanie z takimi drużynami powoduje, że jesteś faworytem mistrzostw? Chyba tylko w oczach mejwenow, którzy nie oglądają meczów i lecą na tzw. Picu
@Czyjatoja: tak, ogranie Turcji 3:0przeważając w 100% meczu to jest wyczyn. Podejrzewam, że nie rozsypaliby się tak gdyby nie łomot z Włochami.
Walia i Szwajcaria by ekipe Sousy rozniosła.
@thority: przecież z posiadania piłki nic nie wynika, mogą mieć 90% posiadania piłki i być 90% czasu w polu karnym, ale oddali tyle strzałów co my ze Słowacją, ale mniej celnych. Ograli nas w meczu bezpośrednim za wuja Brzęczka. Zresztą w 1 meczu nas nie ograli.
Mejweni wymyślają i krytykują przede wszystkim trenera, a odpadliśmy z mistrzostw po głupich błędach, mecz ze Słowacją przecież graliśmy w 10 tak naprawdę od najważniejszego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thority: czyli co, Włochy mistrzem Europy a Turcja by doszła do półfinału gdyby nie dostali od Włoch? X kuhwa D

Ekipa Austrii nie potrafiła nawet ekipy brzęczka ograć. Ba, ludzie narzekali, że powinniśmy ich ograć.
@sirEnq: spokojnie, nie podpalaj się.
Każda drużyna ma gorsze mecze w turnieju, dzisiaj akurat Włochy.
Polska miała same słabe mecze, nawet z Hiszpanią powinna być porażka.
@thority: Przecież Walia wjeżdżała im do bramki, gdyby Walijczycy nie byli ogórami to by wygrali 5-0 w tamtym meczu. A przecież Turcja w meczu z Walią grała o wszystko.
@thority: Życzę zwycięstwa Włoch w Euro. Ale mam nadzieję, że jeśli wygrają to w lepszym stylu, bo jest trochę #!$%@? w tym meczu i smutne jest, że nie potrafisz tego przyznać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thority: ja po prostu wysmiewam wszystkich stawiających Włochów na piedestał po wygraniu jednej z najgorszych grup w historii ME. Nie jestem kibicem Austrii, która swoim poziomem nie przewyższa polski. Pogadamy jak Włochy trafią na jakąkolwiek liczącą się drużynę
@sirEnq: @Czyjatoja: spoko, ja kibicuję Hiszpanom i tak. Na przekór. Włosi jednak wg mnie będą w finale. Pokazali w tym meczu, że nawet męcząc się potrafią
A) nie stracić gola
B) wymeczyć własnego dzięki indywidualnościom

Polacy w meczach męki zawsze przegrywają.