Wpis z mikrobloga

@adasko2901: z ciekawości poczytałem komentarze i rzeczywiście niebywale dużo negatywnych. Ludzie dopiero zauważyli, że ego Atorka większe od jego bebzona. Być może Jackowski się kapnie, że jest u Atora kimś na wzór Mariana Kowalskiego u Chojeckiego, z tą różnicą, że szur lubelski przynajmniej Marianowi płacił, a Jackowski nagania widownię Atorowi za frajer, bo nie wierzę, że gruby mu coś płaci, a wyświetleń ma nieraz 2, lub 3 razy więcej niż na
@WodzNaczelny: Widzisz,jeśli ktoś potrafi manipulacją,sugestiami,pytaniami(niby retorycznymi) i całą inna gamą zachowań potrafi wymusić na pustogłowach myślenie wg jego linii to musi być inteligentny,ale jeśli tak jest i traci się instynkt samozachowawczy to jest się idiotą :)
@MajorParowa: Jackowski wqrwił się w połowie i powiedział coś w stylu:"Ciężko tu dojść to głosu,czuję się jakbym był jakimś pasem związany".To było jak grubas 7 razy przerwał mu zdanie wygłaszając kwestie,że on coś przewidział w swoim którymś tam vlogu..Zabawne to było,a oglądałem tę audycję cała,bo widziałem w komentarzach jaki grubas jest niekulturalny ws.do swojego gościa jakby nie było.