Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#kryptowaluty #revolut
Czy ktoś z Was mireczki wypłacał ostatnio € z giełdy na Revolut? Ostatnimi czasy revolut odrzucał mi wpłaty z Krakena i Bitstampa. Czy jest jakaś giełda której nie zbanowali?
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojcir: Wypłacać nie wypłacałem, ale wpłacałem ostatnio przez revoluta na binance i nie było żadnych problemów. Niestety minie dłuższa chwila albo nigdy nie minie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nim będę mógł to zrobić w drugą stronę i dać to nie znać ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WhiskeyIHaze: patrzyłem tam i chyba na to się zdecyduję jest jednak kilka jakiś dziwnych ofert gdzie niby są najkorzystniejszej ale mają 0 potwierdzeń. Korzystałeś z tego? Czy p zna twoje dane?
@wojcir znają dane które podałeś bo ktoś Ci musi przelew na revo czy normalne konto zrobić a bez danych tego nie zrobi.
Korzystam z tego bardzo często, działa ok. Te oferty gdzie sprzedają dolara za więcej euro niż to warte są nieaktywne. W sensie ktoś wystawił ofertę ale nie zrealizuje jej więc nawet się nie pchaj gdzieś, gdzie mają mało potwierdzonych ofert bo będziesz potem musiał czekać np. 15 minut nim binance