Wpis z mikrobloga

Mam iPhone X z systemem iOS 14.6. #iphone #ios14 #ios #apple

Od kilku dni zauważyłem, że 1-2 razy dziennie telefon sam ustawia poziom głośności na maksymalną.
Przed chwilą zdarzyło się to w momencie sprawdzania aktualizacji w AppStore, innym razem podczas przeglądania aplikacji na ekranie głównym.
Reset telefonu nie pomaga, w ustawieniach mam wyłączone zmienianie głośności przyciskami dla dzwonków i alertów. Nie wykonywałem jeszcze odtwarzania telefonu.

Spotkaliście się z podobnym problemem?
  • 9
Wątpię, żeby to był problem z softem, bardziej bym podejrzewał przyciski do głośności.


@notedeagle: Przyciski działają (przynajmniej fizycznie) bez problemu, tak jak do tej pory. Nie uległ zalaniu, więc przyczynę zwarcia gdzieś na stykach wykluczam, aczkolwiek kto wie czy nie ma tam jakiś zimnych lutów czy innej wady, która się ujawniła teraz po ponad 2 latach użytkowania.
Mimo to, próbuję zidentyfikować czy ktoś po aktualizacji do 14.6 nie miał podobnie.
@stachol: Chyba miałeś rację. Od kilku dni miałem włączoną aplikację Spotify, bo słuchałem na kompie, a potem komputer usypiałem lub sam się usypiał po nieaktywności, potem się wybudzał, bo np. aktualizacja Windows, więc może rzeczywiście aplikacja Spotify się uruchamiała/podłączała do sieci i robiła zamieszanie
@TheMan: Kiedyś to lepiej działało jak używało się tel jako pilota to zmiana głośności chyba działa niezależnie od poziomu głośności na tel. Teraz musi być to połączone i jak apka chce się zsynchronizować np z PC to sieje i wychodzi jak wychodzi