Wpis z mikrobloga

Zobaczcie, jaki feelsowy teledysk znalazłem na youtube. Julka i oskar spędzają razem czas na Gran Canaria. Można powiedzieć, że nie robią nic wybitnie ciekawego. Chodzą sobie po plaży, po jakichś pagórkach, po mieście. Rzucają piłkę do kosza. Siedzą na łące. Oskar robi tricki na deskorolce, a julka patrzy. Jeżdżą razem na deskorolce. Tańczą na parkingu przed marketem. Patrzą na morze. Grają na automatach. Przytulają i całują się. Oskar pali papierosa.

Wiem, że to reżyserowany teledysk, więc niby nie powinno mi być żal, ale jakoś nie mogę znieść tego, że julka z oskarem sobie polecieli na Wyspy Kanaryjskie.

Tak wiem, też mogę znaleźć lot do Las Palmas i sobie polecieć na kilka dni. Ale czymś innym jest podróż z dziewczyną w wieku 18-20 lat, a czym innym jest samotna podróż w wieku 35 lat. Co ja tam będę robił? Chodził po plaży i płakał, że jestem sam? Na #!$%@? mi takie wakacje?

A tak przy okazji: białe adidasy, białe skarpetki frotte, koszulka oversize #kappa. Już chyba bardziej julkowej julki nie dało się pokazać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oskar trochę mniej oskarowy, bo zamiast pędzla, ogolony prawie na łyso. No ale jak ma się dobrą mordę, to każda fryzura pasuje.

Jeszcze ciekawostka na koniec: oskar naprawdę nazywa się Kuba Kasprzak, a julka nazywa się Julia Chuchała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #tfwnogf #feels #feelsmusic #feelsoweteledyski #oskar #julka #plodnajulka

https://www.youtube.com/watch?v=ba_cQG32vdE
  • 5