Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@niewiemjakiwybrac: pamiętam jak mój stary przyszedł mnie odebrać do przedszkola. Przedszkolanka kilka razy mnie pytała czy to na pewno mój stary bo pojawił się tam pierwszy i ostatni raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eustachiusz: Ukochany typ pacjenta xD
Z czym pan przychodzi? Nie wiem, żona mnie przysłała
Na co pan przewlekle choruje? Nie wiem, żony bym musiał spytać
Ma pan jakieś dokumenty z poprzednich wizyt? Nie mam, żona ma
Jakie leki pan bierze? Nie wiem, żona mi daje xDD

Być żoną takiego, to spokojnie można mu codziennie zamiast leków cyjanek podawać, nawet nie zauważy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Riczard: Chodziłeś w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym na zajęcia z języków obcych/ uprawiałeś regularnie jakąś dyscyplinę sportową/ grałeś na instrumencie/ lub cokolwiek innego co nie było obowiązkiem szkolnym??

Jeśli nie, to ojciec miał #!$%@? i nie robił nic ponad stan. Te ,,interesowanie się/ przejmowanie się tylko ważnymi sprawami" to tak naprawdę lenistwo, minimalizm i przejaw braku ambicji.

Ojcowie ,,nie #!$%@?ący się" to zazwyczaj wyznawcy świętego spokoju, ofiary losu których ,,bolą plecy
  • Odpowiedz
ajęcia z języków obcych


@KontrproduktywnyAnalityk: Dodatkowy angielski a poza tym obozy w tym żeglarskie (to załatwiane było dość trudno bo lata 90 dla mnie i większości rodzin były biedne po transformacji ustrojowej).

Nie wiem coś ty tak mi projektujesz na ojca i poniekąd mnie - nie jestem lewakiem czy socjalistą by być mało ambitnym ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A potem zdziwienie wykopków, że sąd przyznaje dzieci matce. Jak w Polsce jest kult ojca mam-#!$%@?


@shesellsseashells: No dokładnie! I to się nie zmieni nagle z dnia na dzień, chociaż na szczęście stopniowo już coraz mniej jest takich ojców w młodym pokoleniu...

Nic dziwnego, że sędziny "uprzedzone" do facetów jak pewnie pytając w sądzie "do jakiej szkoły chodzi Pana syn" to nadal większość mężczyzn odpowie yyyyyyy
  • Odpowiedz