Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest, że mam takiego pecha. Spotykałem się z różnymi laskami na Tinderze 7/10 lasek z którymi się spotkałem chodzi albo chodziły do psychiatry i jadły benzo czy inne gówno. Przyszła taka jedna na benzo na randkę to w ogóle nie dało się dogadać z nią, jakby była nieobecna. Głowa w dół i bawi się paznokciami jak do mnie mówi. Pozostałe 3 też po jakiś przejściach. Mam wrażenie, że przyciągam laski tylko z problemami i zaburzeniami psychicznymi.
#tinder
  • 23
@markony_marek: Pewnie to ty wybierasz takie (prawdopodobnie nieświadomie). Tak samo jest z kobietami, które wybierają tylko toksycznych mężczyzn. Uważają, że takich przyciągają, ale same takich wybierają. Zastanów się na co zwracasz uwagę przy wyborze. Nie chodzi o wygląd, ale o ich zachowanie, zdjęcia, opisy, co sobą reprezentują. Szybko znajdziesz podobieństwa.
@Estetykatopodstawa: Teraz doczytałam o twoim wieku i wieku tych dziewczyn xD To zmieniam zdanie. Nastolatki wybierające mężczyzn w takim wieku albo szukają sponsora albo mają jakieś zaburzenia psychiczne, szczególnie te na tinderze xD To nic dziwnego, że na takie trafiasz. Jeszcze by mogła się zdarzyć taka, co by się rzeczywiście zakochała i nie miała takich problemów, ale takie nie mają konta na tinderze, a nawet jeśli to nie wybierają mężczyzn w
@Nowelizacja dostaje polubienia tylko od takich i grubych. Więc to nie jest mój nieświadomy wybór tylko właśnie w drugą stone nie dostaje polubień od normalnych (no może te grube są normalne kto wie) Ale nie żebym miał coś do grubych. Sam dbam o to żeby nie mieć sadła i tego oczekuje od drugiej strony.
a i tak podobieństwa są. brak opisu. poważne miny na zdjęciach.
@Nowelizacja ale to tylko 2 z nich. reszta była w moim wieku albo max 2 lata młodsze. to takie 2 ostanie wyjątki. Wybrałem je żeby pokazać jak w bardzo młodym wieku niektóre laski mają już zaburzenia psychincze z jakiegoś powodu.