Wpis z mikrobloga

Mirki sprawa jest xD parę miesięcy temu poprosiłem ziomka ze spawarka o krótki tutorial a potem wyspawalem sobie drążki do ćwiczeń czym pochwaliłem się w robocie. Dzisiaj szefowa do mnie z pytaniem czy umiem spawać elektrodowa bo jest jedna robota to powiedziałem że umiem ale #!$%@? bo myślałem że to coś małego xD tymczasem mam zrobić nowe relingi(w sensie te barierki) pic rel i jest ich jednak sporo. Dla mnie git bo chętnie sobie potrenuje spawanie tyle że to już wieksza misja i nie bardzo wiem jak się za to zabrać i na co zwracać uwagę. Pomyślałem że będę robił pojedyncze segmenty w warsztacie a łączył z resztą już gotowy płaskownik z rurkami.
#spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza #pracbaza
Pobierz
źródło: comment_1625005967UuDmZKDj9M9qw1LKIkdU5f.jpg
  • 13
@mmmmmmmmmmmmmm haha no to wiadomo ale wolałbym jednak żeby zrobić to conajmniej jako tako

@SmutnyKowboj to tylko przykład mam zrobić inne xD

@pinkfloyd12 Nie ale i tak będę robił to w godzinach pracy i jak mówiłem chętnie sobie potrenuje spawanie. Wcześniej jak spawalem sprawiało mi to radoche :P
@Titufe: gorzej będzie jak ktoś się o to oprze i pod jego ciężarem barierka się przewróci i złamie sobie ręką. Wszystko pójdzie na Ciebie, że spawałeś to bez żadnych kursów/szkoleń i nie miałeś tego w obowiązki wpisane ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@jaa121 fakt na szczęście to barierki gdzie nikt nie ma prawa chodzić tylko pojazdy jeżdżą więc gorzej jak się pojazd #!$%@? z rampy ale to mniej prawdopodobne :D