Wpis z mikrobloga

Z takiej no okazji, że wpadłem na pewien "głupi pomysł" (w sensie za kilka dni zmieniam stan cywilny), wpadłem na jeszcze jeden głupi pomysł lego_dam_wam.

Zasady:
1. W losowaniu biorą udział osoby plusujące jeden z moich 46 ostatnich wpisów na #legodamwa (w chwili obecnej nie ma już sensu dawać plusa do starych wpisów - listę takich osób już mam i jest na niej 560 osób),
2. Jeśli plusowałeś jeden z tych wpisów, daj plusa,
3. Plusujemy do dzisiaj do 0:00,
4. Zwycięzca zostanie wylosowany wśród osób plusujących ten wpis, ale JEDNOCZEŚNIE musi się znajdować na liście osób plusujących stare wpisy,
6. Wysyłka na mój koszt,
7. Po wylosowaniu skontaktuję się na PW (pewnie po weekendzie), aby zrobić "wywiad" (w sensie jakie serie lubicie, jakie zestawy już macie itd),
8. Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, do paczki dorzucę dodatkowo "flahehahe" - do wyboru wódeczka lub wino z wesela (warunek konieczny otrzymania alko - na PW wyślesz mi zdjęcie dowodu Z ZAMAZANYMI DANYMI typu nazwisko, pesel, numer dowodu itd. Chcę tylko widzieć imię + wiek + dodatkowa karteczka weryfikacyjna z nazwą mojego tagu - żebym był pewny, że zdjęcie nie znalezione gdzieś w necie),
9. Na wysyłkę dajcie mi 7-14 dni. Będę musiał poszukać czegoś fajnego, zamówić, odebrać, przepakować i wysłać jeszcze raz. A zapomniałem - dodatkowo wytrzeźwieć po weselu,
10. Wysyłka jak wolicie - kurier lub paczkomat.
11. Nie było punktu 5.
Pobierz damw - Z takiej no okazji, że wpadłem na pewien "głupi pomysł" (w sensie za kilka dni...
źródło: comment_16250378416klfMKI2vqYAhPXpvUo1lz.jpg
  • 38
Pamiętaj aby się zabezpieczyć i do treści przysięgi dodać wers o "szanowaniu klocków Lego i hobby małżonka". Inaczej możesz skończyć jak Ci faceci co odsprzedają swoje kolekcje bo "żona" nie lubi. :/


@Lukasq: xD

taguj to gówno


@RobHajs: jest dany tylko jeden tag (mój autorski) i nikogo innego nie wołałem. Spadaj leszczu narzekać/być burakiem gdzie indziej.

Oooo! Ale super, gratulacje! Pozdrów przyszłą Panią damwową ʕʔ


@
gdzie takie fajne lego można dostać xD?


@sin89: 40165 kupowałem ze 2 lata temu - teraz już niestety wycofane i w PL nie widzę nigdzie (BL ani promoklocki nie listują go).
40197 też już chyba wycofany ale na allegro chyba po 200 pln jest :/
Możesz spróbować zadzwonić do Lego store w Arkadii w Warszawie - może jakimś cudem mają. Ewentualnie Lego store w Galerii Mokotów w Warszawie - jeszcze niedawno