Wpis z mikrobloga

JPRDL.. #allegro przegięło. Założyłem konto Allegro Biznes by skorzystać z promocji +200 Monet za pierwsze zakupy na Allegro Biznes a otrzymałem 20 monet a nie 200. Fikcyjna promocja z której nikt nie może skorzystać.

Kpina!!!!!!! Odkryłem teraz, że jest zapis w programie lojalnościowym "dla Uczestników, którzy posiadają Konto w Allegro przez okres krótszy niż 365 dni mogą otrzymać maksymalnie 20 monet w miesiącu i 50 w ciągu roku" ale Allegro nie raczyło informowaćo tym wprost w warunkach regulaminu samej promocji, że jest to ograniczenie dla tej promocji. Ba - nawet sami zaznaczyli w pkt. 5.3 "Uczestnicy Promocji będą uprawnieni do wzięcia udziału w dodatkowych promocjach organizowanych przez Organizatora, na zasadach wskazanych na stronie: https://allegro.pl/monety/promocje i otrzymania dodatkowych Monet ponad Monety promocyjne przyznane na zasadach wskazanych w niniejszym Regulaminie."

Zwróćcie uwagę, że żadna firma posiadająca konto Allegro Biznes dla firmy nie jest w stanie otrzymać 200 monet, gdyż program Allegro Biznes wystartował dopiero w pierwszym kwartale 2021 roku (więc każdy będzie posiadał konto młodsze niż 1 rok). Przekształcenie konta prywatnego na firmowe Allegro Biznes zostało również udostępnione w 1Q 2021, przekształcając je również nie mógłbym spełnić warunków promocji gdyż nie ma w pewności czy data założenia konta nie była by liczona od daty przekształcenia oraz dochodzi warunek promocji o konieczności niedokonywania transakcji przez 180 dni (mając na uwadze że jest 30 czerwiec 2021 - ten warunek też nie jest przez większość osób możliwy do spełnienia).

Zatem czy promocja "+200 Monet za pierwsze zakupy na Allegro Biznes" ma charakter fikcyjnej promocji lub pułapki? Nie sądziłem że Allegro odwali taki numer rodem z "pokazów garnków".
#biznes #cebuladeals #promocje
  • 18
@rouli: tak ale nie widzę regulaminu czy migracja nie resetuje tego licznika. jakby nie patrzeć konto firmowe po migracji też mogą liczyć jako stare. Po drugie musiałbyś mieć martwe konto od 180 dni na Allegro by zmigrować je i skorzystać z promocji
Zatem czy promocja "+200 Monet za pierwsze zakupy na Allegro Biznes" ma charakter fikcyjnej promocji lub pułapki?


@enforces:

nie

Nie sądziłem że Allegro odwali taki numer rodem z "pokazów garnków".


@enforces:

za to ty sie idealnie wpisujesz w typ czlowieka: nie przeczyta, ale klika, a pozniej jest obrazony, ze cos dziala inaczej, niz mu sie wydawalo.

Zwróćcie uwagę, że żadna firma posiadająca konto Allegro Biznes dla firmy nie jest w
@sylwek2k: sam regulamin promki czytałem z kilka razy, ale nie spodziewałem się takiej miny w samym programie lojalnościowym. Taktycznie sprytnie ukryte informacje. Ok. Mój błąd bo założyłem dobrą wole Allegro, ale uważam ze to poniżej pasa. Gdybym wiedział ze dla nowego konta tylko 20 monet to nawet bym się w to nie bawił.
@sylwek2k: nie wiem, może. Potraktujcie to jako #protip przetestowany przez naiwniaka który dał się nabrać na sztuczkę allegro. Inni już może się nie nabiorą. Sam wydzwięk promocji jest taki że "Odpalamy Allegro Biznes - firmy zakłądajcie konta allegro biznes dla firm i róbta zakupy u nas - mamy dla was dobrą ofertę bla bla bla i 200 monet na pierwsze zakupy" a potem ten wabik okazuje się fikcją. A jak mam