Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirki pamiętajcie żeby chodzić do dentysty ja niestety nie chodziłem mimo że moje zęby wołały o pomoc. Ale od początku zacznę swoją historię (ʘʘ) stwierdziłem że muszę w końcu coś z tym zrobić (23 lata). Wizyta która była pierwsza w tym roku (postanowienie że "naprawię" zęby) to czyszczenie z kamienia i piaskowanie zębów oraz oczyszczenie ich z bakterii. Pani doktor stwierdziła u mnie zapalenie dziąseł. Najlepsze jest to że chodząc wcześniej do stomatologów żaden mi tego nie powiedział mimo że mówiłem że mam wrażliwość na ciepło i zimno. Pani doktor po zabiegu przepisała mi jakieś lekarstwo (nie pamiętam nazwy, ale było w płynie o kolorze czerwonym i trzeba było rozrobić z przegotowaną letnią wodą i stosować przez 2 tygodnie) no i jak już wykorzystałem ten lek to moja wrażliwość na ciepło i zimno była już mniejsza. Po tej wizycie ustaliliśmy usuwanie zębów mądrości ( bo po #!$%@? mają rosnąć prosto (°° ). Ta wizyta kosztowała mnie 220 zł

Piszę ten wpis żeby zrobić sobie taki pamiętnik, oraz wiedzieć ile wyniesie mnie całe leczenie moim zepsutych zębów

#dentysta #stomatologia #zdrowie
  • 2