Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwierzaczki #psy #bekazpodludzi #patologiazewsi #zalesie
Moja sąsiadka ma psa, który biega u niej na podwórku na wolności.
Niby okej bo to jej podwórko.
Ale sąsiadka nigdy nie zamyka bramy - jedynie na noc - bo co chwilę ktoś do niej przyjeżdża i się jej nie chce co chwilę otwierać i zamykać bramy.

Jej pies przeskakuje przez moją furtkę bo mam taką furtkę spawaną gdzie jest zdobiona w takie romby, wspina się po tych rombach i przeskakuje.
Sto razy ją prosiłem ona ma to w dupie i powiedziała, że nie będzie wiązała psa albo nie będzie zamykała bramy co 5 minut.
Jej pies właśnie robi dużo, bo wchodzi do mnie:
- kobie mi w tujach
- wyjada z misek jedzenie moich psów i je straszy
- sra i sika mi na działce
Wzywałem policję ale policja ma to w dupie i "weź się Pan dogadaj z sąsiadem".

Niby mógłbym wymienić furtkę na inna gdzie ten pies by się po niej nie wspiął, albo założyć na furtkę siatkę żeby też się nie mógł wspiąć - ale nie po to kupowałem na swoja działkę, furtkę taką jaka mi się podoba i pasuje mi do ogrodzenia po to by jakiś cudzy pies do mnie wchodził.

Myślicie, że będę miał jakieś problemy jak pozamykam psy w domu na 2-3 dni a w miskach zostawię karmę na szczury z żarciem, tak żeby pies właścicieli się zatruł i może zdechł ?

Przecież to nie moja wina, że jej pies wchodzi na moją zamkniętą posesje a ona ma to w dupie.
A trutkę na szczury/lisy rozsypałem bo mi się ostatnio biegały po ogrodzie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60dd6d7df052ea000a31fed4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 56
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@AnonimoweMirkoWyznania: prawo jest po Twojej stronie. Za psa chodzącego bez opieki jest mandat więc zgłoś to następnym razem, jeżeli nie jesteś jedynym sąsiadem to nie będzie na to dowodów kto zadzwonił. Psa nie trój bo to zwierzę które nie jest niczego winne.
  • Odpowiedz
  • 196
@AnonimoweMirkoWyznania #!$%@? nie wierzę, że ktoś może mieć własne zwierzęta i rozważać otrucie czyjegoś psiaka, bo mu się zesrał na działce, jebnij się w łeb, debilu. Zgłaszaj jak pies jest u ciebie ma działce, że się boisz wyjść z domu, bo pies sąsiadów u ciebie biega bez kagańca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: kup królika idź do sąsiadki i jak ci otworzy poderznij mu gardło na jej oczach
Powiedz że jeżeli nie ogarnie psa to za tydzień zamawiasz pułapkę na niedźwiedzie na swoje podwórko
  • Odpowiedz