Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś czeka w kolejce na RTX3080 w #xkom to spójrzcie na listę. Poniżej dostępne modele z dostawą na poniedziałek.

Zamówiłem kartę na premierę i od tamtego czasu @x-kom uparcie powtarza, że
1. Nie wiedzą kiedy otrzymają dostawy, (no jak widać już są)
2. Dostawy są realizowane chronologiczne,
3. Nie ma możliwości, że osoba, która dokona zakupu później w wyższej cenie otrzyma ją prędzej.
Wszystkie te informacje to potwierdzone informacje z mojej korespondencji mailowej z x-kom@x-kom.pl

Zgodnie z powyższymi informacjami, na poniższe karty nie powinno być już żadnych osób oczekujących.
Jeśli jednak takie są to zachęcam, żeby się po swoją kartę zgłosić. Być może jego karta jest dostępna na stronie od ręki.
Na swoją kartę czekam od dnia premiery, czyli 287 dni.

Gigabyte GeForce RTX 3080 GAMING WF WB OC - dostępnych 4.
MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X - dostępnych 28.
MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO - dostępnych 12.
ASUS GeForce RTX 3080 ROG STRIX OC White - dostępnych 1.
ASUS GeForce RTX 3080 ROG STRIX White - dostępnych 5.
EVGA GeForce RTX 3080 ULTRA GAMING XC3 - dostępnych 9.
Gigabyte GeForce RTX 3080 VISION OC - dostępnych 2.
Gainward GeForce RTX 3080 Phoenix - dostępnych 2.

Postaram się 2-3x w tygodniu aktualizować stany magazynowe wg stanu podanego na stronie x-kom.pl.

#xkom #nvidia #pcmasterrace #rtx
  • 15
@SF71H: 4139, więc nie była to najtańsza karta w dniu premiery. Był to konkretnie ASUS GeForce RTX 3080 ROG STRIX tyle, że normalna wersja nie biała. A @x-kom mi od pół roku powtarza, że nie dostali ani jednego jej modelu. Przynajmniej tak wynika z korespondencji. Bo ciągle mam to samo miejsce w kolejce.
Gigabyte GeForce RTX 3080 GAMING WF WB OC


@BRZESZCZOTEMPOJAJAH: zapomnij. Ja zamawiałem Gigabyte GeForce RTX 3080 GAMING OC i mi anulowali...
Zauważ, że nowa rewizja nazywa się Gigabyte GeForce RTX 3080 GAMING WF WB OC i wszystkie nowe to będzie LHR
@SF71H: Za 8k to mogę wziąć dwie. Wydawałoby się, że profesjonalny sklep. Niestety słoma z butów wychodzi porządnie. Wzięli od ludzi kredyt obrotowy, za rok anulują zamówienia i co Pan nam zrobisz? Albo jeszcze lepiej. Odezwą się jak te karty stanieją do 2-3k.
Ciekawe co na takie praktyki Rzecznik Praw Konsumenta.
Był to konkretnie ASUS GeForce RTX 3080 ROG STRIX tyle, że normalna wersja nie biała.


@BRZESZCZOTEMPOJAJAH: no i tu cały pies jest pogrzebany. Już pomijając cały ten cyrk z tym że sprzedali karty ktorych nie mieli, to postaw się po stronie sklepu, kupisz kartę za 6 czy 7k żeby ją sprzedać klientowi za 4?
@wypokowy_expert: myślisz, że sklep kupił karty po 6-7k? Ja uważam, że oni je dostają po cenie MSRP. Tym bardziej, że nadal są miejsca, w których od czasu do czasu boty wyrywają takie karty. Istnieją nawet Discordy z powiadomieniami i inne cuda. Śmieszne by było gdyby ogólnopolski "sklep" musiał kupować karty po jakichś spekulacyjnych cenach, a boty po MSRP. Myślę, że jakieś umowy z dystrybutorami mają. Po drugie sprzedali produkt, którego nie