Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Studiowałem na politechnice lubelskiej na inżynierii produkcji. Zdałem przedmioty, oddałem indeks do dziekanatu lecz nie podszedłem od obrony pracy inżynierskiej. W okolicach czerwca 2019 zostałem skreślony z listy studentów. Dzis dzwoniłem do dziekanatu żeby dowiedzieć się jak wygląda procedura powrotu na uczelnie, lecz dowiedziałem się że mój kierunek wygasł i nie ma możliwości wznowienia studiów. Co moge teraz zrobić aby je dokończyć? Istnieje możliwość przeniesienia na inną uczelnie tak, aby nie zaczynać studiów od 0? Kompletnie nie mam pomysłu co teraz zrobić więc liczę na wasza pomoc
#studia #studbaza #inzynieria
  • 10
@ItsMarioo: jak chcesz sie przeniesc to pewnie potrzebujesz indeks i wyciag z indeksu (czy jakos tak) czyli po prostu takie podrukowane dane z wirtualnego dziekanatu. Uderzasz na inna uczelnie i sie pytasz czy przyjma cie na x rok/semestr. Potem to co sie pokrywa masz zaliczone a reszte musisz nadrobic w ramach roznicy programowej. Przynajmniej ja tak niedawno robilem ale moglo cos sie pozmieniac.
@ItsMarioo: Nie dzwoń do dziekanatu, spotkaj się z dr Rudawską(jeśli to mechaniczny a ona dalej jest prodziekanem). Konkretna i życiowa. Może wrzucą Cię z jakimś istniejącym rocznikiem na ostatni semestr pokrewnego kierunku dając czas na zrobienie kilku różnic programowych? To chyba spoko opcja.
@ItsMarioo: Najlepiej od razu powiedz że w razie czego dopuszczasz niestacjonarne, jak hajs poczują to inna rozmowa, jeden semestr więc majątku nie stracisz, tam jednak nieco luźniej podchodzą do studenta.

Ja robiąc MiBM na inżynierskich i IP na magisterskich jakieś tam teoretyczne różnice miałem, ale odpuścili bo nas spora ekipa była w takiej sytuacji i nie komplikowało.

Babki w dziekanacie na Mechanicznym są spoko, ja zawsze miałem dobry kontakt, ale one
@nie_mientki rewelacyjna opcja, dzieki za podpowiedź. W prawdzie prof. Rudawska już nie jest prodziekanem, ale napisze maila do dr Jachowicz a (prodziekan do sprawnie studenckich) z zapytaniem o możliwość przeniesienia na inny kierunek