Wpis z mikrobloga

#lublin #rzeszow
Dzień dobry. Jadę w niedzielę z bombelkami do Szczawnicy i o ile trasę od Rzeszowa mam ogarniętą, tak nie wiem jak jechać na Rzeszów. Poradzicie?
Na Leżajsk czy na Nisko? Ma być szybko, a nie najkrócej. Dziękuje za pomoc.
  • 11
@miroslav: na stalową wolę z kraśnika, google pokazuje jakiś remont za janowem w stronę granicy województwa i zamkniętą drogę
za niskiem normalnie przez dk19, w niedzielę nie będzie tam ruchu ze względu na zakazy ruchu pojazdów ciężarowych
@miroslav: z Kraśnika na Stalową Wolę i ze Stalowej na Bojanów i potem Raniżów. Bardzo fajna trasa, dużo przez lasy, mały ruch i praktycznie żadnych korków czy remontów. Zabudowanych też całkiem niewiele, jechałem tamtędy w weekend z Rzeszowa do Kazimierza Dolnego i byłem mega zaskoczony tą trasą
@miroslav: ta co podał ci @Wyszynkowski też jest spoko ale skoro piszesz że jedziesz w niedzielę to nie ma sensu bo jest dłuższa i nic nie zyskasz jadąc tamtędy a odcinek od niska do miejscowości cisów-las (za bojanowem) pozostawia sporo do życzenia jeśli chodzi o jakość drogi
@Windator jezdze z janosikiem. Dzieki za info.
A jeszcze sie spytam, ostatnie miejsce przed wjazdem na a4 przed Rzeszowem to mop Nienadówka? Bo planuje szybkie siku gdzieś w srodku trasy dla bombelków i tak patrzylem przed Rzeszowem to chyba ostatnie miejsce. Dobrze mowie?